• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-1990-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار خبر داد:

فعالیت 11 سازمان مردم‌نهاد در حوزه مبارزه با موادمخدر در دهلران

فرماندار دهلران از فعالیت ۱۱ سازمان مردم نهاد این شهرستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر خبر داد .

«سید حسینعلی موسوی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: از ۳۹ سازمان مردم نهاد این شهرستان با ۲۰۰ نفر عضو، ۱۱ سازمان در زمینه مبارزه و پیشگیری از اعتیاد مشغول فعالیت هستند .

وی با اشاره به نگاه دولت در بحث اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با اعتیاد در جامعه و 38 هزار شهید مبارزه با مواد مخدر در کشور، گفـت: دولت معتقد است که تنها نیروهای نظامی وانتظامی نمی توانند در مقابل قاچاق مواد مخدر مقاومت کنند بلکه عزم همگانی، مشارکت آگاهانه مردم ونقش خانواده ها و بویژه سازمان های مردم نهاد که دولت نیز بر ان تاکید دارد در این راستا تاثیرگذار است چون این سازمان ها بصورت تخصصی و حرفه ای و برنامه ریزی در این حوزه عمل می‌کنند .

فرماندار دهلران با اشاره به کاهش سن اعتیاد در جامعه گفت:این زنگ هشدار است و خانوادها در صف اول مبارزه با مواد مخدر هستند و در این زمینه باید با هوشیاری و احساس مسئولیت بیشتری عمل کنند .

حسینی از همه نیروهای نظامی و انتظامی و مرزبانی و امنیتی و دستگاه قضایی شهرستان در مبارزه با مواد مخدر تقدیر کرد و بر نقش و مشارکت مردم و خانواده ها و سازمان های مردم نهاد در این حوزه تاکید کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: