• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-992-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

چرا برخی خودزنی می‌کنند؟

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه آمریکا موجودیت کشور را هدف قرار داده و دنبال ساقط کردن نظام اسلامی است، گفت: چرا در این شرایط برخی خودزنی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در دیدار اعضای هیات امنا، شورا و دهیار روستای «چالسرا» اظهار کرد:  دمیدن امید در جامعه در شرایط کنونی دارای اهمیت است و  رسانه‌ها، تریبون داران و خواص بیش از پیش از امید و نشاط و سرزندگی داد سخن برانند .

وی با بیان اینکه امروز عملکرد موفق ایران در سیاست خارجی باعث منزوی شدن آمریکا در نظام بین الملل شده است و به همین خاطر آنها از دست ما به شدت ناراحت و عصبانی هستند، تصریح کرد: زمانی آمریکایی‌ها و متحدانش با تز ایران‌ستیزی بر گرده‌ی افکار عمومی علیه ایران سوار می‌شدند اما امروز دست آنها رو شده است و دیگر کسی به اتهامات واهی آنها علیه ایران گوش نمی‌دهد .

استاندار ایلام شرایط کنونی کشور را نیازمند اتحاد و وحدت و داشتن روحیه جهادی دوران دفاع مقدس دانست و گفت؛ ما در شرایط حاضر نیازمند ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی آن دوران هستیم تا بتوانیم بر مشکلات پیش رو فائق آئیم .

سلیمانی در ادامه تریبون داران را به سعه صدر بیشتر دعوت کرد و گفت: ما نباید بیش از این دچار خود زنی بشویم بلکه لازم است هم همدلی‌ و هم‌قدمی‌ را در راستای منافع ملی را بیشتر کنیم .

وی تاکید کرد: برخی  تریبون‌داران مسائل حزبی و جناحی خود را به میان جامعه نکشانند چون شاید بتوانند به بهانه انتقاد موضوعی را کلید بزنند اما شاید جمع کردن آن دیگر دست آنها نباشد .

استاندار ایلام  در ادامه با ذکر این نکته که امروز آمریکا موجودیت کشور را هدف قرار داده است گفت؛ آنها دنبال ساقط کردن ایران هستند و ما در شرایطی نیستیم که دنبال مچ گیری از یکدیگر بگردیم .

وی سپس همه را به وحدت و برادری دعوت کرد و گفت: بیائید بجای تبلیغ یاس و ناامیدی بذر امید و شادی را در جامعه بکاریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: