• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-493-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در ایلام خبر داد:

رقابت بیش از 13 هزار کنکوری در ایلام /افزایش 14 درصدی داوطلبان نسبت به سال گذشته

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در ایلام از  آزمون سراسری 1397 با حضور 13622 داوطلب در استان خبر داد و گفت:  از این تعداد  4564 دوطلب در دانشگاه ایلام به رقابت خواهند پرداخت .

  به گزارش ایسنا، منطقه ایلام،  دکتر «مصطفی نعمتی» اظهار کرد: تعداد کل داوطلبان آزمون سراسری در  استان ایلام 13622 نفر است  که شهرستان ایلام با تعداد 6164 و شهرستان مهران با تعداد 299 دواطلب بیشترین و کمترین آمار شرکت کننده را دارند.

  معاون آموزشی دانشگاه ایلام با بیان اینکه  تعداد شرکت‌کنندگان کنکور در استان امسال 14 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، گفت: تعداد 4564 داوطلب در دانشگاه ایلام  و در محل دانشکده‌های فنی و مهندسی، کشاورزی، ادبیات‌وعلوم انسانی و سالن فنی و حرفه ای شهر ایلام به رقابت خواهند پرداخت .

نعمتی، درباره ساعات شروع آزمون، اظهار کرد: درِ حوزه‌های امتحانی صبح ها رأس‌ ساعت‌ 7:00 صبح و بعد از ظهرها رأس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و فرآیند برگزاری آزمون صبح‌ها راس‌ ساعت‌ 7:30 و بعداز ظهرها راس ساعت 15:00 آغاز می‌شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان ایلام، افزود: داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه در صورت مشاهده هرگونه ایراد و یا مغایرت اطلاعات ثبت نامی با مشخصات کارت ورد به جلسه، می‌توانند به بخش ویرایش اطلاعات مراجعه و ایرادات احتمالی را اصلاح نمایند و در صورتی که موفق به انجام این کار نشدند، می توانند به باجه‌ی رفع نقص که از امروز سه‌شنبه تا صبح روز جمعه 8 تیر در ساختمان مرکزی دانشگاه ایلام مستقر خواهد بود مراجعه کرده و ایرادات احتمالی را برطرف کنند.

  نعمتی درباره برنامه برگزاری آزمون، بیان کرد: بر اساس برنامه زمانی، آزمون گروه‌های آزمایشی ریاضی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه 7 تیر، آزمون گروه آزمایشی هنر بعد از ظهر پنجشنبه 7 تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه 8 تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی بعد از ظهر جمعه 8 تیر برگزار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: