• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-594-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

یادواره نخستین شهید مدافع حرم استان ایلام برگزار شد

یادواره شهید مدافع حرم حشمت سهرابی از مدافعان حرم اهل بیت (ع) در ایلام برگزار شد.

به گزارش ایسنا، یادواره شهید مدافع حرم حشمت سهرابی همزمان با سالروز شهادتش در صحن مطهر امام زاده سید سیف الدین محمد(ع) دره‌شهر برگزار شد. برومند سهرابی، پدر این  شهید مدافع حرم در این مراسم بیان کرد: شهادت راهی است که فرزندم انتخاب کرد و من به آن افتخار می کنم.   فرزندم امانت خدا بوده و خوشحالم که با افتخار این امانت اللهی را برگرداندم، ایشان تا شنید تکفیری‌ها تهدید کرده‌اند به حرم حضرت زینب(س) حمله خواهند کرد خیلی به او برخورد.

وی یادآور شد: اگر بشود من می‌روم. من هم فکر نمی‌کردم آن قدر جدی باشد، اما او برای دفاع از حرم اهل بیت راهی جبهه مقاومت شد.

حشمت سهرابی متولد دهستان ارمو شهرستان دره شهر از ساتان ایلام است که در دوم تیر ماه سال ۱۳۹۲در منطقه حماء سوریه به شهادت رسید.

این شهیددر آخرین نامه‌اش نوشته است: «اینجا می‌شود بهترین و بدترین روزها و تلخ و شیرین زندگی را مرور کرد. می‌توان دوران کودکی از آن جا که یادآوری می‌کند را دوره کرد، می توان فکر کرد برای اصلاح و بهبود.

رفتن و رفتن. چقدر دلبستگی. چقدر دلتنگی. آه خدایا! تمام عمر ما آدم نیمی به دلبستگی و نیمی به دل کندن در گذر است. کدام قبول توست؟ دل دادن و سردادن برای خوبانت که زیباست. خدایا! ما را گرفتار دنیا نکن و مگذار دنیا فریب‌مان دهد که دانای حکیم فقط تویی.»

انتهای پیام


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: