• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

امیدواریم مزیت ممنوعیت ورود 1200 قلم کالا، به تولید برسد

عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با ابراز خرسندی از ممنوعیت ورود 1200 قلم کالا به کشور گفت: امیدواریم مزیت‌های این قانون بر روی تولید کشور کشیده شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «غفار اسماعیلی» در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: با ارزریابی جمیع شرایط، وضعیت امروز آن چنان مطلوب نیست و اگر واحدهایی به چرخه‌ی تولید برمی‌گردند مرهون مسئولیت‌پذیری مدیران است.

وی با بیان اینکه بار سنگین یک تصمیم بین‌المللی در آن طرف دنیا مستقیما بر دوش مسئولان و ملت است، ادامه داد: در این شرایط باید متحدتر از همیشه عمل کنیم و تولیدکننده، کارگر، کشاورز، مدیر، استاندار و وزیر همه باید دست به دست هم دهیم تا از این گردنه با سربلندی عبور کنیم و هرکس هم باید اهل گذشت باشد.

عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: خوشبختانه با تدبیر رهبری و تلاش دولت امروز کمک‌های خوبی به طرح‌های تولیدی می‌شود.

اسماعیلی با قدردانی از همدلی موجود و پای کار بودن همه‌ی مدیران استان ایلام، تصریح کرد: خوشبختانه این جلسات همه حول محور تولید کننده می‌گردند و بیشترین تلاش خود را برای حل مشکل آنان به کار می‌برند.

وی با ابراز خرسندی از ممنوعیت ورود 1200 قلم کالا تصریح کرد: مزیت‌های این قانون باید بر روی تولید کشور کشیده شود.

عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تاکید کرد: هرچند این میزان اعتبار برای سال 1397 قابل ملاحظه نیست اما جای پای خوبی در بودجه باز شده و علاوه بر این سهمی از مالیات بر ارزش افزوده برده‌ایم و در واقع ردیفی اعتباری برای شهرک‌ها در بودجه سنوات باز شده است.

وی گفت: در استان ایلام سال گذشته 10 میلیارد برای شهرک‌های صنعتی مصوب و در مجموع 5 میلیارد کمک شد که امیدواریم امسال خوبی شود و به همان میزان نیز از مرکز اختصاص پیدا خواهد کرد.

مرتضی دارایی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام نیز با قدردانی از حمایت‌های دولت گفت: آخرین بار حدود 2 میلیارد تومان به شهرک‌های استان کمک شده است.

وی به افزایش مجوز برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: این شرایط موجب رونق و بهبود فضای کسب و کار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام از برنامه‌ریزی برای شهرک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی در استان خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: