• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-294-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس جهاددانشگاهی استان ایلام:

ایسنا رسانه‌ی نظام است

رئیس جهاددانشگاهی استان ایلام گفت: وظیفه‌ی همه‌ی رسانه‌ها در شرایط کنونی پرداختن به متن و دوری کردن از حاشیه‌هایی است که به نفع هیچ کس جز دشمن نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیدغلامرضا حسینی» در دیدار «آیت قیصربیگی» سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام، اظهار کرد: ایسنا رسانه‌ای مستقل و متعلق به نظام است و در تلاش است تا نگاه کارشناسان و دانشگاهیان را در جریان خبر و اطلاع‌رسانی وارد کند و تا کنون نیز در این زمینه موفق بوده است.

وی با بیان اینکه هدف ایسنا انعکاس واقعیات جامعه به دور از هرگونه بزرگ‌نمایی است، گفت: پاسخگویی، حفظ حریم خبر، نقد، اعتدال و نگاه دانشجویی از روش‌های حرفه‌ای این مجموعه است.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با اشاره به تاکیدات مدیرعامل ایسنا مبنی بر پوشش خدمات دولت ، تصریح کرد: وظیفه‌ی همه‌ی رسانه‌ها در شرایط کنونی پرداختن به متن و دوری کردن از حاشیه‌هایی است که به نفع هیچ کس جز دشمن نیست.

حسینی رسالت این نهاد را  انجام کارهای بر زمین مانده در زمینه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: در جهاددانشگاهی با کمترین منابع ارزش‌آفرینی زیادی صورت گرفته و مردم نیز از این ارزش‌آفرینی به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شده‌اند.

وی به آغاز اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی در قالب یک تفاهم‌نامه با وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: این طرح در استان ایلام نیز توسط جهاددانشگاهی اجرا خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام تصریح کرد: این نهاد انقلابی آماده نقش‌آفرینی و کمک به دولت در استان در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است.

«آیت قیصربیگی» سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام نیز ضمن قدردانی از زحمات جهادگران دانشگاهی استان مخصوصا در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: خوشبختانه ایسنا به عنوان یک رسانه‌ی حرفه‌ای مورد وثوق در استان و کشور شناخته شده است.

وی با بیان اینکه برد ایسنا در عرصه‌ی رسانه‌ای کشور کاملا مشخص است و این خبرگزاری با تکیه بر اصول اصول و روش‌های حرفه‌ای، نماد نگاه علمی در حوزه خبرنگاری است، تصریح کرد: دولت تدبیر  و امید با وجود انجام کارهای بزرگ از مظلومیت رسانه‌ای رنج می‌برد و در این مدت ایسنا، هم در سطح استان و هم در سطح  ملی یاوری امین برای انعکاس خدمات دولت بوده است.

سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام با تاکید بر نقش رسانه‌ها در انعکاس عملکرد دولت گفت: متاسفانه برخی جریان‌های  سیاسی و رسانه‌های وابسته به آنان  با ضعیف جلوه دادن زحمات و تلاش‌های دولت به عنوان برآیند آراء عمومی و کارگزار نظام خواسته یا ناخواسته نظام را تضعیف می‌کنند در حالی که کارنامه دولت کارنامه قابل قبولی است.

در این نشست درباره‌ی همکاری‌های مشترک بین بخش‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی جهاددانشگاهی و روابط عمومی استانداری بحث و تبادل نظر شد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: