• سه شنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-3793-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

بازدید معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحداستان ایلام بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «محمدعلی اخوان بهابادی» ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان با کارشناسان بخش‌های مختلف این مرکز گفتگو و در جریان آخرین وضعیت این مرکز دانشگاهی قرار گرفت.

وی سپس در نشستی مشترک با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی به عنوان یکی از موفق‌ترین موسسه‌های علمی نام برد و گفت: مراکز این موسسه در استان‌های مختلف توانسته‌اند به بهترین شکل در راه ماموریت‌های انجام شده گام بردارند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تلاش برای تعریف رشته‌های جدید در مراکز علمی کاربردی بر اساس مسیر شغلی آینده دانشجویان و فراگیران خبر داد و تصریح کرد: پذیرش دانشجو در رشته‌های متناسب با وضعیت استان‌ها در مراکز علمی کاربردی دنبال می‌شود.


«سید غلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت مرکز علمی کاربردی این واحد، گفت: جهاددانشگاهی زنجیره‌ای از دانش در سراسر کشور تولید کرده و این نهاد می‌تواند از تمام ظرفیت‌های ملی برای رونق مهارت‌آموزی در استان بهره بگیرد.

وی برگزاری دوره‌هایی مانند صندلی تجربه و استارت‌آپ‌ها، ارتباط منسجم با پارک علم و فناوری، برنامه‌ریزی مدون برای درگیر کردن دانشجویان با پروژه‌های کاربردی و تیم‌سازی و شبکه‌سازی در دانشجویان را از برنامه‌های جهاددانشگاهی برای مرکز علمی کاربردی در آینده نزدیک عنوان کرد.

در جریان این بازدید «شهریار رستمی» سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان ایلام نیز ضمن ارئه‌ی گزارشی از آخرین وضعیت مرکز به بیان برخی مشکلات و نارسایی‌ها پرداخت و درخواست‌های جدیدی را درباره پذیرش دانشجو با توجه به پتانسیل‌های مرکز و شرایط استان بیان کرد که معاون آموزمش دانشگاه جامع علمی کاربردی با بررسی آنها موافقت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: