• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2491-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فرصت 10 روزه‌ی دستگاه‌های عضو برای همکاری در تدوین سند زیرساخت اربعین

رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان از دستگاه‌های عضو این کمیته خواست تا پیشنهادات خود را برای تدوین سند جامع اربعین ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «احمد کرمی» در نشست کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام با بیان اینکه در نظر داریم سند جامع کمیته زیرساخت اربعین را تهیه کنیم، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی عضو کمیته زیرساخت باید تا 10 روز آینده پیشنهادات عملی خود را برای تدوین این سند به دبیرخانه کمیته تحویل دهند .

وی از مدیران عضو کمیته خواست تا پیشنهاداتی ارائه کنند که قابلیت اجرا داشته باشند و ادامه داد: در سال های گذشته اقدامات خوبی در راستای تکمیل زیرساخت های مسیر اربعین به سرانجام رسیده اما برای رفع کمبودها باید تمام تلاش خود را به کار گیریم .

رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام با بیان اینکه اقدامات مناسبی در راستای تکمیل زیرساخت‌های اربعین در حال اجرا است، تصریح کرد: هم اکنون ساخت بزرگراه از سه طرف به سمت مهران (دهلران، ملکشاهی و ایلام) در حال اجرا است که باید با افزایش اکیپ و شیفت‌های کاری به انجام این فعالیت‌ها سرعت لازم داده شود .

کرمی با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های در دست ساخت مسیر اربعین تصریح کرد: موضوع تکمیل زیرساخت‌ها باید در کنار دیگر فعالیت‌ها در اولویت کاری دستگاه های اجرایی باشد .

معاون امور عمرانی استاندار ایلام و رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین گفت: اقدامات و فعالیت‌های ادارات باید به صورت هفتگی بررسی شوند تا شاهد بهبود وضعیت و ارتقاء شاخص‌های زیرساختی استان باشیم .

کرمی تصریح کرد: با توجه به شروع فصل گرما اجرای برخی از فعالیت‌های عمرانی ممکن است با کندی مواجه شود که باید توجه و برنامه ریزی لازم به این مقوله داشته باشیم .

رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام به اقدامات کمیته زیرساخت در راستای سهولت در تردد زائران و روان‌سازی ترافیک اشاره کرد و گفت: ارتقاء کمی و کیفی زیرساخت‌های اربعین باید در دستور کار باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: