• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3092-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

در مراسم معارفه‌ی مدیران کل جدید روابط عمومی و دفتر امور روستایی استانداری ایلام عنوان شد؛

فعالیت مدیران باید در توسعه خود را نشان دهد

در مراسمی «آیت قیصربیگی» به عنوان مدیر کل روابط عمومی و دکتر «یونس آزادی» به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری ایلام معارفه شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری» معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام، در این مراسم اظهار کرد: امروز برخی با سیاه‌نمایی به دنبال تضعیف دولت هستند اما آنها باید بدانند که دولت تدبیر وامید بر اصول و برنامه های خود مصمم است و با قاطعیت راه خود را ادامه می دهد .

وی با بیان اینکه  زمانی برخی کشور را در ذیل 7 منشور سازمان ملل قرار دادند و کشور را تا آستانه جنگ بردند امروز بیش از همه طلبکارند، ادامه داد: واقعیت آن است که دستگاه دیپلماسی کشور در دولت تدبیر و امید توانست با برجام آمریکایی ها را بدون شلیک حتی یک گلوله در میدان دیپلماسی زمین گیر کند و کشور را از ذیل 7 منشور سازمان ملل خارج کند در حالی که تاکنون هیچ کشوری نتوانسته است به سلامت از ذیل آن فصل سالم خارج شود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام از مواضع متناقض برخی چهره‌های خاص در خصوص برجام انتقاد کرد و گفت: برخی که تا دیروز در دفاع از برجام پیش دستی می کردند چه شده که امروز برجام را با ترکمنچای مقایسه می کنند !

نوذری با تاکید بر اینکه مدیران باید با تمام توان از دولت دفاع کنند، خاطر نشان کرد: کار ما در حوزه ی عملکردی و مدیریتی بسیار مهم است ولی باید دفاع از دولت و تبیین فعالیت های دولت را هم در اقدامات خود قرار دهیم چرا که در حال حاضر ما در حوزه مستندسازی و اطلاع رسانی عملکرد دولت ضعیف عمل کرده ایم و اگر نتوانیم عملکرد دولت را درست ارائه دهیم با نارضایتی عمومی مواجه خواهیم شد .

وی گفت: ما در نظام جمهوری اسلامی تودیع نداریم بلکه فرصت خدمت در جایی تمام می‌شود و در جای دیگر باید انجام وظیفه کنیم .

رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری با اشاره به حضور آقای قیصربیگی در اداره کل روابط عمومی استانداری به ایشان توصیه کرد در بحث مستندسازی و ارائه عملکرد دولت قوی تر از گذشته عمل کند .

وی تأکید کرد: آنچه مدیران به یادگار می گذارند اخلاق ،رفتار و اثرگذاری است و باید سعی کنیم از فرصتی که برای خدمت رسانی به ما داده شده به نحو احسن استفاده کنیم چرا که هیچ عبادتی بهتر از خدمت به خلق خدا نیست و صدای مردم صدای خداست و باید صدای مردم را شنید .

 
برآیند فعالیت مثبت مدیران در شتاب‌بخشی به توسعه استان مشخص می شود

به گزارش ایسنا، «احمد کرمی» نیز در این مراسم اظهار کرد: در دوره خدمت هر شخص باید 30 سال خدمت کند و تا زمانی که بازنشسته نشده است تودیع نمی شود و در هر جایگاهی باید به دنبال خدمت به مردم باشد .


وی با بیان اینکه همه ی این جابه جایی ها و پست ها فقط تغییر عناوین واتاق هاست و یکپارچگی و همدلی بین نیروها باید برقرار باشد، ابراز امیدواری کرد با این تغییرات مدیریتی در استانشاهد رشد و پیشرفت در جنبه های مختلف استان باشیم و با تلفیق منابع و
ثروت های خدادادی و نیروی انسانی توانمند نظاره گر اثربخشی مجموعه اداری برای حرکت به سمت توسعه شویم .

کرمی با اشاره به فعالیت‌های محمد یاری مدیرکل سابق دفتر امور روستایی خاطرنشان کرد: فعالیت های خوبی در این حوزه صورت گرفته است و ان شاء الله با حضور دکتر آزادی این روند ادامه داشته باشد .

وی ادامه داد: تکمیل طرح توسعه روستایی و عشایر که یک هدفگذاری درست و اصولی است در کنار فعالیت های عمرانی در روستاها باید ادامه یابد .

معاون عمرانی استاندار ایلام با اشاره به اهمیت مقوله اشتغال در روستاها ، گفت: اگر به مساله اشتغال جوانان روستا توجه نشود این امر در نهایت منجر به مهاجرت روستاییان به شهرها خواهد شد .

 کرمی در پایان با اشاره به سوابق دکتر یونس آزادی مدیرکل جدید دفتر امور روستایی گفت: با توجه به رشته تخصصی آقای دکتر آزادی و با توجه به تجربیات و تخصصی که در این حوزه دارند ان شاء الله شاهد شکوفایی در بخش روستایی در استان خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: