• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-2090-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

موضوع بیش از 50 درصد درخواست‌های مردمی شغل است

استاندار ایلام در دیدار عمومی با جمعی از شهروندان گفت: بالای ۵۰ درصد درخواست‌های مردمی مربوط به درخواست شغل در دستگاه‌های اجرایی است که عملاً امکانپذیر نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار عمومی با جمعی از شهروندان با اشاره به اینکه به دنبال تقویت دیدار عمومی مدیران با مردم هستیم، اظهار کرد: در این راستا، سفرهای رسمی و غیر رسمی به شهرستان ها، دیدار با خانواده های شهداء و ایثارگران و مددجویان را در دستورکار قرار دادیم و در آخرین مورد نیز روز جمعه ۱۴ نفر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در مصلی شهر ایلام به شکل حضوری مشکلات و درخواست های مردمی را بررسی کردند .

وی با اشاره به اینکه دولت به دنبال کوچک سازی ساختار خود است، گفت: بدین دلیل امکان جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی بسیار محدود است و جوانان باید با استفاده از تسهیلات دولتی، ظرفیت‌های موجود و استعداد و توانمندی‌های خود به دنبال کار در بخش خصوصی باشند .

استاندار ایلام با اشاره به اینکه شخصاً کار در بخش خصوصی را به کار دولتی ترجیح می دهم، خاطرنشان کرد: بالای ۵۰ درصد درخواست های مردمی مربوط به درخواست شغل در دستگاههای اجرایی است که عملاً امکانپذیر نمی باشد .

وی در پایان گفت: هر کاری از دستم برآید برای رفع مشکلات مردم انجام می دهم .

 لازم به ذکر است در این دیدار مشکلات حدود ۳۰ نفر از شهروندان توسط استاندار استان مورد بررسی قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: