• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-1690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

10 دستگاه ماشین‌آلات‌ سنگین به ناوگان خدمات شهری ایلام اضافه شد

در مراسمی با حضور استاندار ایلام 10 دستگاه ماشین آلات سنگین خدمات شهری به شهرداری ایلام اضافه شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، « قاسم سلیمانی دشتکی» استاندار ایلام در این مراسم اظهار کرد: بحث معارض شدن مردم در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ است و به مانعی برای توسعه استان تبدیل شده است .

وی با بیان اینکه در اجرای طرح‌های مختلف باید قواعد و روش های انجام کار مد نظر قرار گیرند اما برخی خود متخصص همه امور شده و خواستار اعمال نظراتشان هستند، گفت: از همه مردم استان ایلام تقاضا می‌شود به عنوان مردمی که هزاران شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند روال را تغییر دهند و کار کارشناسی و قانون را جایگزین عقاید خود کنند .

سلیمانی‌دشتکی با بیان اینکه کشتارگاه دام شهر ایلام به فردی که اهلیت لازم را نداشت واگذار و درنهایت با تعطیلی مواجه شد، اظهار کرد: تعطیلی این کشتارگاه مشکلات بهداشتی و زیست محیطی زیادی برای مردم شهر ایلام ایجاد می کند، بنابراین لازم است شهرداری به منظور رفع این مشکلات نسبت به خرید کشتارگاه یا احداث کشتارگاه جدید اقدام کند .

استاندار ایلام گفت: کشتار غیر مجاز دام در قصابی ها بدلیل شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام با خطرات زیادی مواجه است که در ماه های گذشته با قدرت از آن جلوگیری شد اما از آنطرف کشتارگاه جواب نداد و تعطیل شد و ما مجبور به سکوت شدیم .

سلیمانی با تاکید بر اینکه ساخت کشتارگاه از وظایف شهرداری است و در این زمینه استانداری برای فراهم کردن زیرساخت ها آماده کمک و همکاری است، تصریح کرد: ساخت یا خرید کشتارگاه به نوعی سرمایه گذاری برای آینده است و علاوه بر حل مشکلات زیست محیطی شهر ایلام به درآمد زایی برای شهرداری منجر خواهد شد .

در این مراسم از 10 دستگاه ماشین آلات سنگین خدمات شهری شهرداری ایلام شامل 6 دستگاه پرس زباله، یک دستگاه جارو زن مکانیزه شهری، یک دستگاه ماشین حمل زباله، یک دستگاه تاکسی شور و یک دستگاه آمبولانس با اعتبار 20 میلیارد ریال رونمایی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: