• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1993-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

پیشنهاد رئیس جهاددانشگاهی استان برای تاسیس مدرسه شناختی در ایلام

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: مهارت‌آموزی و هدایت تحصیلی صحیح، نیاز اساسی جامعه‌ی امروز است و جهاددانشگاهی می‌تواند در این زمینه به آموزش و پرورش کمک کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیدغلامرضا حسینی» در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: جهاددانشگاهی با ساختار منعطف خود تجربیات خوبی در زمینه تیم‌سازی، شبکه‌سازی و مهارت‌آموزی دارد و می‌تواند در این زمینه‌ها با آمزش و پرورش تشریک مساعی کند.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک زنجیره علمی در سراسر کشور ایجاد کرده و مورد توجه مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: مهارت‌آموزی و هدایت تحصیلی نیاز اساسی جامعه‌ی امروز است و جهاددانشگاهی می‌تواند در این زمینه به آموزش و پرورش کمک کند.

حسینی با تاکید بر اینکه موانع اجتماعی متعددی بر سر راه توسعه وجود دارد، تصریح کرد: می‌توان برای عبور از این موانع با همکاری و تلاش بیشتر مراکز علمی کارهای ارزنده‌ای را انجام داد.

وی برای راه‌اندازی مدرسه شناختی اعلام آمادگی کرد و گفت: راه‌اندازی این مدرسه می‌تواند زمینه تحول در تعلیم و تربیت را بوجود آورد.

«اسفندیار رستم‌زاد» مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه تجربه‌ی خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی در زمینه آموزش ضمن خدمت کارکنان داریم، گفت: امیدواریم جهاددانشگاهی در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان و آموختن مهارت‌ها بیش از گذشته و هدفمند به آموزش و پرورش کمک کند.

وی از ایده نمایش فیلم‌های صنعتی توسط جهاددانشگاهی برای دانش‌اموزان در فصل تابستان استقبال و ابراز امیدواری کرد زمینه کمک به آموزش و پرورش با کمک طرح‌های نظرسنجی فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: