• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام در دیدار با معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک:

حل مشکلات منطقه ویژه اقتصادی مهران سرعت گیرد

استاندار ایلام در دیدار با معاون وزیر اقتصاد و رئیس گمرک کشور گفت: با فعال سازی پتاسیل‌ها و رفع مشکلات چشم‌انداز اینده مرز مهران بسیار روشن خواهد بود .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در دیدار با «فرود عسگری»  رئیس کل گمرک اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی مهران دارای مشکلات و ایراداتی است که لازم است روند  حل آنها تسریع یابد تا مردم منطقه بتوانند از آن منتفع شوند.

وی با تأکید بر عزم دولت بر رفع مشکل بیکاری در استان ایلام ، گفت: پتانسیل‌های بسیار بالایی برای توسعه از جمله نفت ، گاز، گردشگری، مرز ، اربعین و دیگر موارد در ایلام وجود دارد که تلاش ما این است از این ظرفیت‌ها برای رفع مشکل بیکاری در استان استفاده کنیم .

وی به بحث کشاورزی و مهار آب های سطحی در استان اشاره کرد و گفت: اعتبارات قابل توجهی جهت مهار آب‌های مرزی در استان هزینه شده ا و در حال حاضر مستعد فعالیت‌های کلان کشاورزی است و باید تلاش شود سرمایه‌گذاران و موسسات و شرکت‌های دولتی، عمومی و خصوصی را وارد استان کنیم .

نماینده عالی دولت در استان به بحث پتروشیمی و تولید اتیلن در آینده نزدیک در استان ایلام اشاره و تصریح کرد: با توجه به عبور خط اتیلن غرب از استان ایلام و تولید اتیلن در استان در دستور کار قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: