• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1693-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مسئول جدید اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان:

ارتباط با فارغ‌التحصیلان بازنگری و اتصال به شبکه دانش‌آموزی تقویت می‌شود

مسئول جدید اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام گفت: بازنگری ارتباط با فارغ‌التحصیلان،اتصال قوی به شبکه دانش‌آموزی،نوآوری در روش‌ها و شیوه‌ها از مهمترین برنامه‌های اتحادیه در ین دوره خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «روح‌الله پارسی» در مراسم معارفه‌ی خود اظهار کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سنگری برای پرورش معنوی و ساخته شدن دانش‌آموزانی است که فردای جامعه را می‌سازند.

وی با بیان اینکه اتحادیه مکانی برای نقش‌آفرینی گروه همسالان است، تصریح کرد:اتحادیه همواره کانون الفت و محبت مومنانه‌ی کسانی است که از هر مناسبتی برای گردآمدن دور هم بهره می‌برند و منشاء اثر می‌شوند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان با تاکید بر اینکه این سرمایه انسانی ارزشمند است، تصریح کرد: دانش‌آموزان در تمام لایه‌های اتحادیه تاثیرگذار و تصمیم‌ساز هستند.

پارسی آموزش علمی، معرفتی و تشکیلاتی را جزو لاینفک فعالیت‌های اتحادیه نام برد و گفت: برنامه‌ی خیمه‌ی معرفت از جمله این دوره‌ها است که به آن توجه ویژه خواهد شد.

وی فعال شدن مجدد هیئت‌انصارالمهدی و طرح همکلاسی آسمانی را از جمله برنامه‌های پیش‌رو اعلام کرد و گفت: استان ایلام بیش از 100 شهید دانش‌آموز را در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است که باید با سرگذشت پژوهی آنان مجموعه‌ای پربار را خلق کرد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام توجه به فضای مجازی را از برنامه‌های آینده این اتحادیه دانست و گفت: هرچند این فضا محل تربیت نیست اما می‌توانیم از آن برای استمرار روند تربیتی به بهترین وجه استفاده کنیم.

پارسی از برنامه‌ریزی برای تعامل هدفمند با مجموعه‌های فرهنگی و پژوهشی خبر داد و تصریح کرد: بازنگری ارتباط با فارغ‌التحصیلان،اتصال قوی به شبکه دانش‌آموزی،نوآوری در روش‌ها و شیوه‌ها از مهمترین برنامه‌های اتحادیه در ین دوره خواهد بود.

وی گفت: تلاش همه‌ی ما این است که اعضای اتحادیه را فرزند زما‌نه‌ی خود بار بیاوریم و در این راه نیازمند همکاری همه‌ی دستگاه‌های فرهنگی هستیم.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: