• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2691-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری:

طرح «کسب و کار من» در ایلام اجرا می‌شود/ آخرین مهلت ثبت‌نام؛ 31 اردیبهشت

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام از برگزاری طرح ملی توان‌افزائی زنان با رویکرد کسب‌وکار و کارآفرینی با عنوان «مسیر کسب و کار من»، همزمان با سراسر کشور در ایلام  برای ۱۰۰ نفر از جوانان صاحب ایده خبر داد.

«مریم شادیوند» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: این طرح با هدف آگاه‌سازی مخاطبان از مزیت‌های اقتصادی و فرصت‌های کسب و کار بومی، آشنایی با فرآیند راه‌اندازی کسب وکار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه­ی کارآفرینی برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه طرح ملی توان‌افزائی زنان با رویکرد کسب‌وکار و کارآفرینی با همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیریت امور بانوان وخانواده استانداری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان وجوانان برگزار می‌شود، گفت: در این طرح ۱۰۰ نفر از جوانان علاقمند استان، شناسایی و در سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای طرح بهرمند می‌شوند .

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این طرح با اشاره به رایگان بودن خدمات ارائه شده گفت: جوانان علاقمند به خویش فرمایی، جوانان صاحب ایده و جوانانی که کسب و کار نو پا دارند می توانند در این طرح شرکت کنند .

وی با بیان اینکه شرط سنی شرکت کنندگان ۲۰ تا ۴۰ سال است، ادامه داد: ثبت نام در این طرح، صرفا از طریق سایت www.foundationed.ir انجام می‌شود و مخاطبان نهایی از بین ثبت‌نام کنندگان انتخاب می‌شوند .

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: افراد با شرکت در این طرح می توانند علاوه بر دریافت آموزش‌هایی در زمینه جستجوی فرصت های کسب و کار و کارآفرینی، ایده یابی، بوم مدل کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کارآفرینان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره‌مند شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: