• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5590-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فاز اول پروژه برج هنر ايلام در زمان مقرر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: با جديت، پيگير مراحل احداث برج هنر اسلامي شهر ايلام هستیم  و براي اين مهم برنامه و تذكرات لازم به شركت نگاران كندلوس پيمانكار پروژه ابلاغ شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیدکمال‌الدین میرجعفریان» در جلسه پيگيري پروژه هاي مديريت فني و اجرايي اين اداره كل اظهار کرد: اجراي به موقع پروژه هاي عمراني حق عموم مردم بوده و اين اداره كل براي اين امر تمام توان خود در همه زمينه‌ها را به كار خواهد گرفت .

وی با تاکید بر اینکه احداث برج هنر اسلامي شهر ايلام يك پروژه خاص است كه تحول بزرگي در حوزه فرهنگ و هنر استان محسوب می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه وزارت راه وشهرسازي(شركت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران) و مسئولان استان تا كنون اعتبارات لازم براي اين پروژه را تامين نموده و از اين لحاظ مشكل خاصي وجود ندارد و  بهانه اي براي تاخير در اجراي پروژه از طرف پيمانكار پذيرفته شده نيست .

مدیرکل راه و شهرسازی استان ادامه داد: تذكرات لازم در اين خصوص به پيمانكار داده شده و بر اتمام اين فاز (اسكلت و سقف) در زمان مقرر با كيفيت عالي  تاكيد شده است و برنامه‌ريزي  اجرايي هفتگي مرحله به مرحله از طرف اين اداره كل تعريف و رصد مي گردد و اگر تعللي در اين برنامه مشاهده گردد اقدام قاطع قانوني به عمل خواهد آمد .

وی گفت: فاز اول برج هنر ايلام در زميني به مساحت 1550 متر مربع در 8 طبقه با زير بناي 8000   متر مربع با قرار دادي 18 ماهه در حال ساخت است و تاكنون حدود 30 درصد پيشرفت فيزيكي دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: