• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4490-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

فتاح:

استقلال اقتصادی و اشتغال مددجویان، اصلی‌ترین راهبرد کمیته امداد است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: استقلال اقتصادی و اشتغال مددجویان، اصلی‌ترین راهبرد کمیته امداد بوده و نباید در این راه قول‌هایی که عملی نمی‌شوند، به مردم بدهیم.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «پرویز فتاح» در جلسه شورای اداری شهرستان دره‌شهر با بیان اینکه 50 هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور در اختیار مددجویان زیرپوشش این نهاد قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: امسال سهم خوبی از توسعه ملی به کمیته امداد تخصیص داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به پیگیری‌های انجام شده 50 هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور در اختیار مددجویان این نهاد قرار می‌گیرد،افزود: با توجه به تجربیات گذشته اشتغالزایی با پخش پول رفع نمی‌شود بلکه باید بر روی تسهیلات پرداختی نظارت ویژه داشت .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اضافه کرد: نباید طوری برنامه‌ریزی کرد که برای مددجویان محله فقرا درست شود زیرا حرمت این عزیزان در اولویت کمیته امداد است .

فتاح با بیان اینکه وحدت ما در این برهه حساس زمانی ضروری است، عنوان کرد: ملت ما در طول 40 سال از تمام دشواری‌ها عبور کرده و از این مشکلات که پشت پرده آن دشمنان قسم خورده انقلاب هستند، نیز سربلند بیرون می‌آید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: