• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-5093-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس دانشگاه ایلام:

جشنواره حرکت تمرین مدیریت و نقش‌آفرینی برای فردای دانش‌آموختگی است

رئیس دانشگاه ایلام گفت: جشنواره حرکت تمرین و مقدمه‌ای برای خلاقیت، مدیریت، کارآفرینی، فراگرفتن مهارت‌های کسب و کار و آماده شدن برای نقش‌آفرینی در عرصه‌ی اجتماع است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «محمد علی‌اکبری» در اختتامیه‌ی هشتمین جشنواره درون استانی حرکت ، اظهار کرد: دانشگاه ماموریت‌های متعددی دارد و و افتخار ما این است که بگوییم تعریف ما در عمل ثابت شده این است که دانشگاه دبیرستان بزرگی نیست و برنامه‌های متنوعی را اجرا کرده و خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه در دانشگاه برنامه‌ای را فقط برای دلخوش کردن کسی اجرا نمی‌کنیم و مانع اجرای هیچ برنامه‌ای به سفارش کسی نمی‌شویم، تصریح کرد: برنامه‌ی همه‌ی انجمن‌ها ، تشکل‌ها و کانون‌ها ارزش خاص خود را دارد و مورد توجه دانشگاه است.

رئیس دانشگاه ایلام تاکید کرد: تمام برنامه‌های دانشگاه را به رسمیت می‌شناسیم و معتقدم راه تحقق دانشگاه تمام‌عیار نیز در این نکته وجود دارد.

علی‌ا‌کبری جشنواره حرکت را تمرین و مقدمه‌ای برای خلاقیت، تجربه مدیریت، کارآفرینی، کسب مهارت‌های کسب و کار و آماده شدن برای نقش‌آفرینی در عرصه‌ی اجتماع عنوان و تصریح کرد: دانشجویان فعال امروز سفیران فردای دانشگاه در جامعه هستند.

وی گفت: درس برگزاری چنین جشنواره‌ای اعتماد به دانشجویان است و برگزیدگان آن باید در مرحله کشوری پرچم دانشگاه را مثل همیشه بالا ببرند.

رئیس دانشگاه ایلام یکی از جنبه‌های جذاب جشنواره امسال را انتخاب غرفه انجمن از نگاه بازدیدکنندگان عنوان و تصریح کرد: ارسال 3000 پیامک برای انتخاب غرفه‌ی برتر نشانه‌ی اجتماعی شدن دانشگاه است.

علی‌اکبری فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی در رشته‌های علوم انسانی در جشنواره حرکت را فعالیتی مبارک دانست و گفت: پیام این فعالیت این است که همه‌ی رشته‌ها کاربرد دارند و می‌توانند در اعتلای جامعه نقش داشته باشند.

وی حضور غرفه‌ی بین‌الملل را نشانه انجام ماموریت دیپلماسی علمی توسط دانشگاه ایلام بیان و اظهار کرد: لازم است همه‌ی انجمن‌ها در سال آینده در این جشنواره شرکت و توانایی‌های رشته و گروه خود را به منصه ظهور برسانند.  

رئیس دانشگاه ایلام با بیان اینکه خوشبختانه در برخی غرفه‌ها به موضوع شعار سال و رسالت‌های رشته‌های مختلف دانشگاهی در این زمینه اشاره شده بود، پیشنهاد داد سال آینده برای موضوعات کلان کشوری از جمله شعار سال غرفه‌هایی اختصاص یابد.

علی‌اکبری پیشنهاد داد جشنواره درون دانشگاهی حرکت در سال آینده در تمام دانشگاه‌های استان برگزار و شرکت‌هایی که توسط اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه تاسیس شده‌اند نیز حضور یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: