• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2091-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

تاکید استاندار ایلام بر تدوین راهکارهای اجرایی حمایتی از تولید

استاندار ایلام گفت: دولت با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و رونق تولید از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در نشست احیای واحدهای تولیدی استان ایلام اظهار کرد: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی می‌تواند موجب رونق در عرصه تولید داخلی و احیای واحدهای صنعتی راکد شود .

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات واحدهای صنعتی باید راهکارهای اجرایی را تدوین تا بتوانیم شعار سال را محقق کنیم، افزود: حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان استان باید به گونه‌ای شکل بگیرد که رغبت آفرین باشد در غیر این صورت به اهداف مورد نظر نخواهیم رسید .

استاندار ایلام به احیا و رفع موانع تولید 2 شرکت «آجر زرین ساز» و شرکت «کیمیا بیتومین زاگرس ایلام» اشاره و اضافه کرد: مهم‌ترین اصل توسعه اقتصادی کمک به رفع موانع تولید واحدهای صنعتی است و تا زمانی که موانع تولید در بخش‌های سرمایه در گردش، مالیات، بیمه و ... رفع نشود نمی‌توان به رفع مشکلات واحدهای تولیدی امیدوار بود .

سلیمانی دشتکی عنوان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان باید با تسهیل روند اداری و همکاری برای رفع مشکلات بخش خصوصی تلاش کنند و افزایش و ایجاد رونق در واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار دهند .

وی با بیان اینکه قانون رفع موانع تولید در مقطع فعلی بسیار کارساز و بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی بخش خصوصی را برطرف می‌کند، افزود: دولت نیز با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و رونق تولید از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند .

استاندار ایلام در این نشست خواستار همکاری لازم برای واگذاری انشعاب گاز به واحد تولیدی شرکت آجر زرین ساز و رفع مشکلات بیمه‌‎ای این شرکت از طریق سازمان تامین اجتماعی همچنین کاهش نرخ سود بانکی از 26 درصد به 18 درصد بر اساس بخشنامه و تقسیط اقساط بصورت پلکانی برای شرکت کیمیا بیتومین زاگرس شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: