• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-3490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مأموران یگان حفاظت محیط زیست ایلام به جلیقه ضدگلوله مجهز شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: به منظور افزایش ضریب ایمنی محیط‌بان‌ها در انجام مأموریت‌های اجرایی، با هدف جلوگیری از تخلفات شکار و صید، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست به جلیقه ضدگلوله و تجهیزات انفرادی مجهز شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «مازیار سلیمان‌نژاد» در مراسم تحویل تجهیزات محیط ‌انان اظهار کرد:  نخستین سری از تجهیزات حفاظتی متعلق به پرسنل یگان حفاظت محیط زیست استان ایلام شامل جلیقه ضد گلوله، زانوبند ضد ضربه و آرنج بند ضدضربه جهت استفاده در مأموریت‌های اجرایی، بین محیط‌بان‌ها توزیع می‌شود .

وی افزود: نیروهای یگان حفاظت در حین انجام مأموریت‌های گشت و کنترل در مناطق، از جلیقه‌های ضدگلوله استفاده خواهند کرد و این موضوع باعث کاهش آسیب‌پذیری آنها در حوادث احتمالی خواهد شد .

سلیمان‌نژاد با اشاره به یادآوری این موضوع که تاکنون در کشور، 120 محیط‌بان حین خدمت بر اثر در درگیری با متخلفان و شکارچیان به شهادت رسیده‌اند، خاطرنشان کرد: حفظ جان نیروهای پرتلاش یگان حفاظت محیط زیست از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و امیدواریم محیط‌بان‌ها با بهره‌گیری از این تجهیزات با اطمینان خاطر در مأموریت‌های اجرایی حضور یابند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: