• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

پروژه قاضی خان - بدره دهه فجر امسال افتتاح می شوداستاندار ایلام گفت: هدف از سفر به شهرستان ها رعایت.توازن منطقه ای و عدالت در توزیع بودجه است 

 به گزارش ایسنا، منطقه ایلام،" قاسم سلیمانی دشتکی " در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان سیروان اظهار کرد:  با همدلی و تلاش نماینده های مردم در مجلس بیش از ده ها جلسه با مسولان ملی کشور انجام گرفت که افزایش تخصیص و اعتبارات بودجه را به دنبال داشته است. 

 سلیمانی دشتکی افزود: برای حفظ نظام باید سختی ها و مشکلات را تحمل که در این راستا فاز اول سند توازن و آمایش سرزمین صرف چند ماه اینده افتتاح خواهد شد.

وی گفت: از بخش تعهدات بنیاد برکت و ستاد اجرایی امام(ره) مبلغ سه میلیارد و ٨۰۰ تومان در راستای محرومیت زدایی برای استان مصوب شده است.

استاندار ایلام گفت: با براورد کردن مشکلات زمینه حضور سرمایه گذاران در سطح استان فراهم و برای بهبود وضعیت تلاش کنیم.

 استاندار ایلام ادامه داد: از جمله برنامه هایی که در سفرهای استانی مورد توجه قرار می گیرد تلاش در راستای اتمام پروژه های ملی و استانی با اعتبارات مربوطه است که این حرکت در طول سال ادامه خواهد داشت.
 وی با تأکید بر اجرای دقیق و سریع پروژه توسط پیمانکاران ابراز داشت: سود اجرای پروژه های عمرانی توسط پیمانکاران تضمین شده است ولی باید این عزیزان توان انجام کار را داشته باشند من از دستگاههای مرتبط می خواهم پیمانکارانی را برای پروژه های استان بپذیرند که این توان را برای اجرای پروژه داشته باشند و فعالیت ها باید در سریعترین زمان ممکن انجام گیرد . 
 وی ادامه داد: برنامه های خوبی برای شهرستان سیروان در نظر گرفته شده است ، تلاش ما این است که پروژه راه قاضی خان – بدره دهه ی فجر امسال به پایان برسد و بحث ایستگاه پمپاز نیز با تخصیص اعتبارات ملی و استانی پیگیری خواهد شد و ما تلاش داریم که اتفاقات خوبی در شهرستان سیروان رخ دهد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: