• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-297-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

استاندار از پروژه‌های شهرستان ایلام بازدید می‌کند

فرماندار ایلام گفت: سفرهای شهرستانی استاندار فرصت مناسبی برای طرح و رفع مشکلات مردم است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «معروف بسطامی» در نشست هماهنگی سفر استاندار به شهرستان ایلام اظهار کرد: شهرستان ایلام به عنوان مرکز سیاسی استان، نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان است .

وی لحاظ کردن اعتبارات اربعین برای شهرستان، توجه به عمران و مبلمان شهری و بازسازی سیلبندهای سطح شهر که در سیل سال 94 آسیب دیده اند را از مطالبات مسئولان این شهرستان عنوان کرد و گفت: سرانه فضانه سبز شهرستان به ازای هر نفر 3 و نیم متر است که فاصله زیادی با میانگین سرانه کشوری دارد .

فرماندار ایلام، یکی از مطالبات مدیران را شهر الکترونیک اعلام کرد و گفت: برخی از چهارراه ها نیازمند کنترل هوشمند ترافیک هستند .

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین خواسته های مردم احداث پارکینگ طبقاتی در هسته مرکزی شهرایلام است، اظهار کرد: سکونتگاه های غیر رسمی موجب آسیب های اجتماعی و ناهنجاری هایی شده است؛ سال گذشته اعتبارات خوبی به این امر اختصاص یافت اما برای پرداختن ویژه به این موضوع باید از اعتبارات ملی بهره بگیریم .

بسطامی خواستار تسریع در انجام پروژه تثبیت زمین لرزش چوار شد و گفت: مهمترین مشکل ما در حوزه راه سازی مسیر ایلام به بدره است که در محدوده سه راهی جعفرآباد واریانت آن باید تکمیل شود .

فرماندار ایلام، روکش آسفالت 20 کیلومتر از روستاهای گنجوان، بهسازی و اصلاح شبکه آبرسانی به روستای هفتچشمه و شهر چوار، احداث سالن ورزشی در بخش سیوان، ایجاد مجتمع اداری در بخش سیوان، احداث تصفیه خانه روستای بولی، احیاء کانالهای آبرسانی به مزارع کشاورزی بخش مرکزی و گازرسانی به روستاهای بخش چوار را از دیگر مطالبات مردم از مسئولان عنوان کرد و ادامه داد: بهسازی و آسفالت تجریان به بانخشک – ریزوند علی رغم تخصیص اعتبارات با مشکلاتی مواجه است که پیمانکار باید به تعهدات خود عمل کند .

بسطامی استفاده از آب سد گلال برای استفاده مردم 18 روستای بخش چوار را نیازمند اعتبارات ملی دانست و عنوان کرد: علاوه برمشکل پوشش آنتن دهی روستاهای بخش چوار، بخش کشاورزی شهرستان نیازمند دریافت کمک از محل منابع ملی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: