• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-492-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

لبخند رضایت مردم؛ بهترین پاسداشت مجاهدت‌های خاموش

ایسنا، منطقه ایلام – یادداشت

مجید کیان – خبرنگار

پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند: «سلامتی و امنیت دو نعمت ناشناخته هستند»؛ یعنی تا تهدید یا خدشه‌دار نشوند کمتر کسی به این دو نعمت فکر می‌کند، امنیت امروز ایران اسلامی نتیجه‌ی مجاهدت‌های خاموش کسانی است که سینه‌ی خود را سپر امنیت کرده‌اند تا ما شهروندان وارد شدن کوچک‌ترین خدشه‌ به امنیت و اثرات آن را تصورنکنیم.

سربازان گمنام اما خوشنام امام زمان(عج) این عنوان برازنده را از پیر و مراد خویش امام خمینی(ره) گرفته‌اند که فرمود: «سربازان گمنام ما نام و نشان نمی‌خواهند» آری! نام و نشان سربازان امنیت، آرامش مردمی است که با آسودگی خاطر مسیر پیشرفت را یکی پس از دیگری طی می‌کنند و می‌دانند کسانی هستند که پنجه در پنجه مخلان نظم و امنیت در تمام عرصه‌ها می‌اندازند و امنیت را برای آنان به ارمغان می‌آورند و لبخند رضایت مردم بهترین قدردانی مردم از مجاهدت‌های خاموش این عزیزان است.

امروز به واسطه‌ی اهمیت امنیت برای مردم به عنوان یک نیاز اساسی، سربازان گمنام در اوج محبوبیت قرار دارند چون این عزیزان مصداق رحمت و نعمت برای مردم و دست توانمند نقمت برای دشمنان شهروندان در همه‌ی عرصه‌ها هستند.

مردم قدرشناس ایران اسلامی در سال 1396  در حوادثی مانند حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر امام خمینی(ره) و اغتشاشات عده‌ای فرصت‌طلب بیشتر قدردانی خود را از سربازان گمنام به منصه‌ی ظهور رساندند.

امسال در آستانه‌ی پاسداشت تلاش‌های این عزیزان استان ایلام میزبان وزیر مردمی وزارت اطلاعات بود وهوشمندانه بر نقش این وزارت‌خانه در تحقق شعار سال تاکید و اظهار کرد: لازمه‌ی حمایت و توسعه تولیدات داخلی ، برقراری امنیت پایدار به ویژه برای فعالان اقتصادی است و باید امنیت و سلامت اقتصادی را باید با تدبیر و چاره‌اندیشی عقلایی به طور همزمان ایجاد کنیم.

آری، چاره‌اندیشی عقلایی از مهمترین ویژگی‌های ساختار وزارت اطلاعات است و سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز با این رویه و روحیه جهادی و مکتبی توانسته‌اند در عین گمنامی در بین مردم خوشنام باشند و به بهترین شیوه با مخلان نظم و امنیت در همه‌ی زمینه‌ها برخورد کنند و با فرهنگ‌سازی زمینه‌ی مشارکت بیش از پیش مردم را در پاسداری از نعمت ارزشمند امنیت فراهم کنند.      


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: