• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4090-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

حمایت کمیته امداد از بیش از 250 خانواده زندانی نیازمند در ایلام

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: هم اینک بیش از 250 خانواده زندانی نیازمند از خدمات کمیته امداد این استان برخوردار هستند .

  به گزارش ایسنا، منطقه ایلام به نقل از روابط عمومی کمیته امداد ایلام، «ضیاء رضایی» در دیدار با مدیر کل امور زندانهای استان ایلام با ارائه گزارشی از خدمات این نهاد به خانواده‌های زندانیان نیازمند، اظهار کرد: بسیاری از خانواده‌های نیازمند زندانیان از طریق برنامه معنوی مفتاح‌الجنه توسط مسئولان کمیته امداد و دیگر سازمان‌ها سرکشی می‌شوند و مشکلات آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد .

مدیر کل کمیته امداد استان ایلام افزود:خانواده‌های زندانی نیازمند از زمانی که سرپرست آنها زندانی می‌شود تا زمان آزادی آنها از خدمات کمیته امداد برخوردار می‌شوند و حتی بعد از آزادی آنها کمیته امداد در زمینه اشتغال آنان اقدام و همکاری می کند .

رضایی اضافه کرد: بعضی مواقع مشکلات یک خانواده زندانی بخاطر مشکلات مالی است که کمیته امداد با ساز و کارهایی که دارد مشکلات این خانواده‌ها را برطرف می‌کند .

وی با اشاره به اینکه بسیاری از فعالیت‌های کمیته امداد و امور زندان‌ها مشترک هستند، گفت: اگر مشکل یه خانواده زندانی برطرف شود در واقع ما توانسته‌ایم آرامش را برای یک خانواده به ارمغان آوریم .

مدیرکل زندان‌های استان ایلام نیز در این دیدار گفت: بسیاری از جامعه هدف امور زندان‌های این استان برای گرفتن خدمت به کمیته امداد مراجعه می‌کنند که از سر ناچاری است .

عبدالمجید کشوری افزود: مهمترین سازمانی که به خانواده زندانیان کمک می‌کند کمیته امداد بوده که به همین خاطر همکاری‌های زیادی بین این دو سازمان وجود دارد .

وی افزود: حمایت‌های همیشگی نهادهایی چون کمیته امداد همواره مسیر اصلاح و تربیت زندانیان را هموارتر نموده و مشکلات خانواده‌های نیازمند را برطرف می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: