• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3594-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

برگزیدگان هفته هنر انقلاب اسلامی تجلیل شدند

در پنجمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی از هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگی و هنری استان تجلیل شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، امروز در سومین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد استان شاهد تجلیل از هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگی و هنری استان بود.

در این مراسم از هنرمند پیسکسوت و دوزله ‌نواز استان «علیدوست فلاحتی تجلیل شد و این هنرمند چند دقیقه با هنرنمایی خود این محفل هنرمندانه را با هنرها و آیین‌های سنتی این دیار پیوند داد.

در این مراسم از هنرمندان برتر و همکار حوزه هنری در بخش‌های مختلف به تفکیک زیر تجلیل شد:

در بخش ادبیات ، شعر و داستان حوزه هنری «روح‌الله میرزایی» ، «زهرا منصوری» ، «محمدرضا رستم‌پور» ، «فرهاد شاهمرادیان» ، «فرشته عبدولی» و «حسین شکربیگی»  تجلیل شد.

در بخش فیلم و فعالان فرهنگ و هنر از «جعفر میرناصری» مسئول واحد تصویری حوزه هنری، دکتر «علیرضا شیروی» مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، «یدالله جایدری» معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، «قدرت ملکی» رئیس سازمان دانش‌آموزی استان، «علی همتی» کارشناس امور مالی حوزه هنری به عنوان کارمند نمونه  و «صدیقه هواسی» مدیر امور مالی حوزه هنری تجلیل شد.

در بخش موسیقی حوزه هنری از «فرید الوندی»  مسئول واحد موسیقی حوزه هنری ، «فرهاد منصوری» نوازنده و عضو فعال گروه موسیقی، «محمد عزیزمنش» عضو فعال ، «سجاد عبدالمحمدی» نوازنده و «محمد محمدی» تجلیل شد.

در بخش نمایش از حیدر رضایی، مالک آبسالان، سعید خیرالهی، مصطفی کولیوندی»، محمد اسماعیل‌بیگی، علی‌اصغر پورقهرمان تجلیل شد.

در بخش هنرهای تجسمی نیز از «رحیم رضا پسند» مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری، «نرگس گل نظری» فعال رشته تصویرسازی، «صادق اکبری» هنرمند فعال رشته نقاشی، «سارا رشنوادی» هنرمند فعال رشته نقاشی، «طاهره خاتون‌بیگی» هنرمند فعال رشته نقاشی، شکرالله شیرخانی هنرمند فعال مجسمه‌سازی  تقدیر شد.

در بخش دیگر این مراسم از «خلیل کمربیگی» مسئول واحد پژوهش حوزه هنری استان تجلیل شد.

در بخش دیگر این برنامه از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از 55 نفر از هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری در بخش‌های مختلف تجلیل شد.

در بخش نمایش علی باسره، مالک آبسالان، حیدررضایی، نایره حیدریان، کوثر دشتی، مرجان قاسمی، مصطفی کولیوندی، سعید خیرالهی ، محمد محمدیان شمالی، محمد شاه‌حسینی، صدیقه صیدمحمدی، فاطمه محمدیان‌شمالی، محمد اسماعیل‌بیگی، حسن بسامی،  علی‌احمد کولیوندی، علی خاتمی، احمد جعفری، سعیده عبدالهی و زهرا چراغی تجلیل شد.

در بخش فیلم‌سازی از مهدی نورمحمدی و در بخش موسیقی از محمدجواد شوهانی تجلیل شد.

در بخش شعر از روح‌الله شاهمرادیان، محمدرضا رستم‌پور، سمیه مهری، آرش عبدی، محمد مرادی نثاری، زینب شفیعی و مهدیه ناجی تجلیل شد.

در بخش قرآن در رشته حفظ از «مریم شفیعی» حافظ روشندل و در بخش نماز نیز از احمد خانی، معصومه میرزایی و در رشته خوشنویسی نیز از شمس‌الدین مرادی ، پیمان سادات‌نژاد و مهدی منصوری تجلیل شد.

در بخش خبرنگاران نیر از مجتبی کاور، عبدالرضا محمدی، حمید حیدرپناه، مجید کیان، فردین حسینی، فرزاد علیزاده، سید حرمت‌الله موسوی‌مقدم، آزاده خرم و یاسر بابایی تجلیل شدند.

در بخش عکس از سجاد ذوالفقاری، منوچهر صفر نهاد، رحیم رضاپسند، صیدی، ناصر گل‌نظری، وحیده کرمی‌نژاد، مجتبی عسگری،فریده زینی‌وند،

در بخش نویسندگی جشنواره رضوی نیز از عزت‌الله یعقوبی، ابوالفضل نوروزی و کیانوش عزیزی تجلیل شد.

در این مراسم  «شکرالله شیرخانی» از «خداداد ابراهیمی» به خاطر کسب مقام کشوری در جشنواره رفاه و تامین اجتماعی تجلیل کرد.

در بخش دیگر این برنامه«سلیمان رستمیان»  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از «آزاده خرم» و «حرمت‌الله موسوی‌مقدم» به خاطر کسب مقام در جشنواره کشوری ایثار و شهادت تجلیل کرد.

پخش انیمیشن‌ و نوازندگی هنرمندان حوزه هنری استان از جمله برنامه‌های این مراسم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: