• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1694-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام:

معلمان توانا، ترسيم كننده مسير درست براي جامعه هستند

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام بر راهبردها و مباني سند تحول بنيادين در آموزش و پرورش تأكيد و خواهان همكاري ساير دستگاه‌ها در اجراي برنامه‌هاي بزرگداشت مقام معلم شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «اسفندیار رستم‌زاد» در اولين جلسه ستاد تكريم و بزرگداشت مقام معلم ضمن تبريک سال نو به موضوع نامگذاري سال 97 از سوي مقام معظم رهبري به نام سال «حمايت از كالاي ايراني» اشاره و خواهان برنامه‌ريزي جهت حمايت از كالاهاي ايراني در مدارس و ادارات تابعه شد.

وی يكي از اهداف برنامه‌هاي تكريم مقام معلم را ايجاد انگيزه در اين قشر اعلام و اضافه کرد: معلمان توانا، ترسيم كننده مسير درست براي جامعه هستند.

رستم‌زاد به شاخص‌هاي معلمان واجد شايستگي‌هاي بارز معلمي پرداخت و افزود: در جوامع توسعه يافته، معلمان نشان و نماد تلاش و فداكاري هستند و نيروي انساني كارآمد را تربيت مي‌كنند؛ بنابراين آموزش و پرورش زيربناي توسعهي پايدار است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام ادامه داد: شايستگي‌ها را بايد در وجود معلماني جستجو كرد كه صادقانه در كلاس‌ها، درس زندگي را به دانش‌آموزان مي‌آموزند و چگونه زيستن را به نسل نوپا و جوان جامعه آموزش مي‌دهند .

وی با قدرداني از عملكرد ستاد اجرايي تكريم و بزرگداشت مقام معلم استان در سال گذشته، بر تداوم و پيگيري فعاليت‌هاي ستاد در سال تحصيلي جاري تأكيد كرد .

رستم‌زاد در بخش ديگري از سخنان خود بر راهبردها و مباني سند تحول بنيادين در آموزش و پرورش تأكيد کرد و خواهان همكاري ساير دستگاه‌ها در اجراي برنامه‌هاي بزرگداشت مقام معلم شد.

«قدرت‌اله بلوچي» رئيس اداره برنامه‌ريزي و آموزش نيروي انساني و مسؤل دبيرخانه ستاد تكريم و بزرگداشت مقام معلم استان ایلام نیز گزارشي از عملكرد ستاد اجرايي تكريم و بزرگداشت مقام معلم استان در سال گذشته را بيان و با تشريح دستورالعمل مربوط، خواهان رفع موانع اجرايي و چالش‌هاي آن با توجه به تجربيات سال‌هاي گذشته شد . 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: