• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1092-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

یکی از پارامترهای ارزیابی مدیران میزان جذب اعتبارات ملی و ملی استانی است/ 11 مصوبه‌ برای چرداول در سفر استاندار

استاندار ایلام در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان چرداول گفت: یکی از پارامترهای ارزیابی مدیران میزان جذب اعتبارات ملی و ملی استانی است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در دومین سفر به چرداول پس از دیدار با خانواده شهید قیصربیگی، با حضور در جمع مردم شهرستان، ضمن تبیین سیاست‌های دولت، بر رفع مشکلات شهرستان چرداول با برنامه ریزی درست تاکید کرد.

وی در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان چرداول اظهار کرد: مصوبات سفرهای شهرستانی لازم الاجرا هستند و کمیته‌ا‌ی جهت نظارت بر اجرای آنها نیز تشکیل شده است .

استاندار ایلام در این جلسه با اشاره به ظرفیت بالای نمایندگان در کمک به رفع مشکلات استان در مرکز، عنوان کرد: مدیران از ظرفیت نمایندگان برای پیگیری مشکلات حوزه کاری خود در مرکز استفاده کنند.

سلیمانی با اشاره به اینکه مدیران برای پیشبرد پروژه‌های حوزه کاری خود باید تلاش کنند و از منابع ملی بهره ببرند، گفت: یکی از پارامترهای ارزیابی مدیران جذب اعتبارات ملی و ملی استانی است .

به گزارش ایسنا، احداث تقاطع غیرهمسطح در جاده اصلی  ایلام- کرمانشاه و بهسازی جاده ارتباطی از مسیر بیمارستان امام علی (ع) تا مرکز شهر ، انجام مطالعه احداث جاده ارتباطی "پیامن_ میدر" ، انجام مطالعه چهارخطه کردن سرابله به محور قلاجه،  انجام مطالعه و اجرای تامین آب شرب موردنیاز روستاهای منطقه زردلان ، بازسازی اماکن مسکونی آسیب‌دیده از زلزله ، اتخاذ تصمیمات مناسب به منظور تقویت شبکه ارتباطات در منطقه زردلان و بخش زاگرس ، بهره‌برداری از ۱۲۰۰ هکتار از پروژه تامین آب و احداث شبکه آبیاری اراضی کهره و داجیوند ، پیگیری رفع موانع پروژه احداث سد چناره ، تکمیل مجتمع آبرسانی شرب داجیوند که ۲۳ روستا تحت پوشش دارد، بهسازی جاده ارتباطی سرابله به شباب و تجهیز پارک‌های خرم باغله و سیمره از مصوبات این جلسه بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: