• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4392-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

قدردانی سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام از تلاش خبرنگاران در دهه‌ی فجر

سرپرست اداره کل روابط عمومی در پیامی از  تلاش خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان در ایام دهه‌ی فجر قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام «یونس آزادی» به این شرح است:

"بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ"

ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ

... سوگند به قلم و آنچه مى‌‏نويسند

«زندگی انسان امروز، بيش از هر زمان ديگری مرهون تلاش فعالان عرصه‌ی خبر و اطلاع رساني‌ست؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهي بخشي به جامعه را رسالت خويش قرار داده و با تراوش رنج، غم و شادی مردم از قلم متعهد خود، اهمیت" ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ" را عينيت مي‌بخشند؛ انسان‌های آزاده‌ای که ضمن حفظ حرمت قلم، برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند؛ همانگونه که خداوند در قرآن به قلم سوگند یاد می‌کند و این بیانگر رسالت پیامبرگونه‌ی این قشر عزیز است .

شما خبرنگاران عزیز، در دهه فجرامسال با تلاش شبانه روزی و همت خستگی ناپذیر خویش بر آن شدید تا برنامه‌ها، عملکردها، دستاوردها و خدمات دولت تدبیر و امید در استان ایلام را به اطلاع مردم برسانید و به نیکی،حق مطلب را ادا کردید .

می‌دانم، توصیف رسالتی که بر عهده گرفته‌اید، شکیبی وصف‌ناپذیر می‌خواهد که قلم و زبان را یارای ارج نهادن به آن نیست، لکن به پاس رسالت قلم و فعاليتهای صادقانه و كوشش‌های بي شائبه و بي دريغی كه شما تلاشگران عرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی مبذول داشته ايد، همت والای شما در انعکاس اخبار و اطلاعات دولت تدبیر و امید و اطلاع رسانیِ خدمات جمهوری اسلامی در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، به جامعه را می‌ستایم و بر خود وظیفه می‌دانم از سعی و تلاش تمام خبرنگاران رسانه‌های استان(ایلام و مراکز شهرستان‌ها)، اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه های سراسری، سایت ها و پایگاه های خبری، مطبوعات محلی و فضای مجازی تقدیر و تشکر نمایم .

ضمن پوزش از کاستی‌ها و کمبودهای احتمالی امیدوارم همچون گذشته شاهد تداوم این همراهی و همکاری باشیم .

در پایان ضمن قدردانی مجدد از تک تک شما فرهیختگان و پیام آوران عرصه‌ی علم و دانایی، تندرستی، سعادت و موفقیت شما را، در سایه‌ی الطاف ایزد سبحان و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی آرزو دارم . »


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: