• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-6493-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گفتگو

صالحیان خبر داد:

آغاز جلسات توسعه سنواتی و اخذ قرارداد ساماندهی آموزش و پرورش ایلام

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان ایلام از آغاز جلسات توسعه سنواتی و اخذ قرارداد ساماندهی در خصوص مدرسه، کلاس، دانش‌آموز و نیروی انسانی آموزش و پرورش این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی اموزش و پرورش استان، دکتر «تاج‌الدین صالحیان» اظهار کرد: جلسات توسعه سنواتی و اخذ قرارداد ساماندهی مدرسه، کلاس، دانش آموز و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برای سال تحصیلی 98/97  از 24 بهمن ماه آغاز و تا 6 اسفند سال 96 در معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی و گروه طرح و برنامه، ادامه می‌یابد .

وی افزود: با توجه به استقرار پایه دوازدهم و تکمیل سه پایه در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش در سال تحصیلی 98/97 ، ضرورت داشت تا این جلسات سریع‌تر از سال قبل تشکیل شود .

صالحیان اضافه کرد: مسئول برگزاری جلسات اخذ قرارداد ساماندهی، گروه طرح و برنامه  اداره کل بوده که وظیفه مدیریت جلسات، بررسی مستندات، برنامه‌ریزی و اجرای آن را بر عهده دارد .

گفتنی است این جلسات با حضور معاون پژوهش و برنامه‌ريزي نيروي انساني، نمایندگان ادارات فناوری، امور اداري، آموزش متوسطه اول، متوسطه دوم، آموزش فني و حرفه‌اي و كاردانش، آموزش دبستان و پيش دبستاني، دور دوم ابتدايي، تربيت بدني، پرورشی و بودجه اداره کل و با حضور مسئولین آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق  در سالن کنفرانس این اداره کل تشکیل می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: