• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4292-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

سرپرست فرمانداری ایوان معارفه شد

در نشست شورای اداری شهرستان ایوان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام برگزار شد، «امیدعلی سبزی» به عنوان سرپرست فرمانداری ایوان معارفه شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری» معاون استاندار ایلام  در این نشست،  با تشکر از مردم عزیز استان ایلام برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: مردم کار بسیار بزرگ و بی نظیری را با حضور خود رقم زندند و  یک حماسه بزرگ و قابل تقدیر شکل گرفت و در مراسم راهپیمایی ایلام جمعیتی به این بزرگی و شکوه از همه گروه‌ها شرکت کردند و جا دارد از همه مردم بزرگ استان به خصوص مردم شهرستان ایوان تشکر کنم .

نوذری همچنین با اشاره به سالگرد بمباران زمین فوتبال چوار اضافه کرد: ایلام در طول تاریخ همیشه قهرمان و سرافراز بوده است و این از تاریخ چندین هزار ساله آن قابل مشاهده است، مردم ایلام جانانه جنگیدند و مبارزه کردند و برای دفاع از کیان کشور و ارزش‌های نظام جوانان خود را تقدیم نمودند .

وی در ادامه با اشاره به این که تلاش ما استفاده از هر ابزاری برای توسعه استان است، تصریح کرد:  در این راه باید با همدلی و وحدت خارج از دسته‌بندی‌های فکری و سیاسی و قومی به دنبال توسعه استان باشیم و نگاه دولت تدبیر  و امید همین است .

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام ادامه داد: در همین مدت کوتاهی که جناب آقای قاسم سلیمانی دشتکی استاندار به ایلام آمدند کارهای خوبی انجام شده و اعتقاد ما این است که فعالیت‌ها و خدماتی که صورت می‌گیرد کارآمدی نظام است. در همین دهه فجر امسال طرح‌های بزرگی به بهره‌برداری رسید .

نوذری با بیان اینکه در همین شهرستان در دهه مبارک فجر بیش از  61 میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: ما در کشور مشکلات بسیاری داریم و باید با همدلی و هماهنگی و همراهی به دنبال رفع این مشکلات باشیم .

وی ادامه داد: مهم‌تر از هر چیز برای ما باید سربلندی  ایلام باشد و همه باید تلاش و کوشش کنیم که این مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را رفع کنیم .

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در توصیه هایی به فرماندار جدید، یادآور شد: یک فرماندار باید ابتدا مردمدار باشد درحوزه کارهای قانونی هم اگر نمی‌توانیم کاری را صورت دهیم وقتی مردم را تحویل بگیریم و به حرف‌های آنها گوش دهیم مردم راضی‌اند و باید در بین مردم باشیم و استفاده از ظرفیت بزرگان شهرستان نیز می‌توان نسبت به رفع مشکلات مختلف مردم گام برداشت و فرماندار می‌تواند با تحمل و سعه صدر در جهت رضایت مردم گام برداریم .

نوذری در پایان گفت: باید رضایت خدا را مد نظر قرار دهیم و تلاش در جهت رفع گرفتاری‌های مردم از همه چیز مهمتر است .

  در این جلسه از زحمات و تلاش‌های «احسان اکبری» تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: