• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3792-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضاییه: با وجود اصل ولایت‌فقیه بن‌بستی در کشور وجود ندارد

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضاییه گفت: عمود خیمه اسلام و ضامن حفظ ارزش‌های اسلامی ولایت فقیه است و با وجود ولی‌فقیه آگاه هیچ بن بستی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «ابراهیم عزیزی» در جمع راهپیمایان 22 بهمن در ایلام اظهار کرد: رژیم پهلوی سرسپرده آمریکا و انگلیس بود و از خود هیچ گونه استقلالی نداشت و نشان داد که  دشمن آزادی مردم است بود و در آن دوران از آزادی اندیشه خبری نبود که دست حسینی خمینی و امت ما ایران را نجات داد.

 وی با بیان اینکه مردم ایران با رهبری امام خمینی انقلابی حسینی را بنیان نهاد از این رو مردم آگاهانه فریاد سردادند« رهبر ما خمینی و نهضت ما حسینی است» و نتیجه تلاش خود را با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی گرفتند و این امت حسینی امام امروز گوش به فرمان مقام معظم رهبری است.

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضاییه ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی استقلال سیاسی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و مردم را از قید طاغوت آزاد کرد.

عزیزی با بیان اینکه انتخابات پیاپی در نظام جمهوری اسلامی و توجه به رای مردم از برکات انقلاب است، تصریح کرد:عمود خیمه اسلام و ضامن حفظ ارزش‌های اسلامی ولایت فقیه است و با وجود ولی‌فقیه آگاه هیچ بن بستی وجود ندارد و ولایت فقیه کانون وحدت است.

وی با تاکید بر اینکه امت امام با جانفشانی تمام توطئه ها را خنثی کرده و امروز راه پیشرفت را می پیمایند، تصریح کرد:  مردم با توکل برخدا و پیروی از رهبری و بصیرت مثال‌زدنی خود دشمنان اسلام را شکست دادند و  در امور داخلی هم نشان داده و ثابت کرده‌اند هرگونه انحراف از رهبری و ولایت فقیه محکوم به شکست است چون دریافته‌اند ولایت فقیه دعوت به خدا می کند و طاغوت به خودش.

عزیزی ادامه دادظلم ستیزی و آزادیخواهی، احسان و نیکوکاری و رفع محرومیت و رفع فساد و رونق آزادی های عمومی و تقویت بنیه های علمی و اعتقادی از برکات انقلاب اسلامی است.

وی ضمن قدردانی از مردم ایلام به خاطر نقش‌آفرینی در دفاع مقدس و حضور پرشور در صحنه‌های سرنوشت‌ساز گفت: امروز ایلام از نعمت‌های سرشاری مانند آب، خاک، نفت ، مرز و نیروی انسانی کارامد بر خوردار است که امیدواریم با هماهنگی که بین نماینده ولی‌فقیه در استان، نماینده عالی دولت، نماینده قوه قضاییه و نمایندگان مجلس وجود دارد این استان مسیر پیشرفت را با شتاب‌تر از گذشته طی کند.

به گزارش ایسنا، این مراسم با قرائت قطعنامه‌ی پایانی و آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی پایان یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: