• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3492-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین استان ایلام به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن

جامعه اسلامی مهندسین ایلام به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن در بیانیه‌ای از مردم همیشه در صحنه استان خواست پرشورتر از سال‌های گذشته در مراسم یوم‌الله 22 بهمن حضور داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، این بیانیه به این شرح است:

در طول 39 سال گذشته ، انقلاب اسلامی در سایه هدایت ولی‌فقیه و پشتیبانی همه‌جانبه مردم انقلابی علی‌رغم فتنه‌گری‌ها و بحران‌سازی‌های متعدد و متنوع استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار ، گام‌های بلندی به سوی آرمان‌های والای خود یعنی سلطه‌ستیزی، عدالت‌محوری، آزادی‌بخشی و ایستادگی برداشته است.

امروز دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی با محوریت حکومت فاسد آمریکا ، دست از دشمنی و شیطنت علیه این انقلاب برنداشته و تنها شیوه‌های کینه‌توزی خود را تغییر داده‌اند که جنگ سایبری و رسانه‌ای ، جنگ اقتصادی، ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان و کوچک نشان دادن دستاوردهای عظیم علمی  انقلاب اسلامی از آن جمله‌اند.

دستاوردهای بزرگ این نظام در زمینه پزشکی ، نانو، سلول‌های بنیادی، داروسازی، سیستم دفاعی، هوافضا، تونل، اسکله، پالایشگاه و ... باعث سرگردانی و سرخوردگی بیش از پیش دشمنان شده است و در این شرایط طبیعی است که دشمن دائما به تغییر شیوه‌های شیطنت و کینه‌ورزی خود دست بزند.

جامعه اسلامی مهندسین ایلام ضمن تاکید بر مبارزه همیشگی با استکبار با تکیه بر بصیرت‌افزایی، دشمن‌شناسی، همدلی و ولایتمداری از عموم مردم مسلمان و انقلابی خاضعانه انتظار دارد که با توجه به شرایط کنونی حساس منطقه پرشورتر از سال‌های گذشته در مراسم یوم‌الله 22 بهمن حضور داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: