• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-6291-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

طرح مجتمع گردشگری ساحلی دریاچه سد شهدای محرم دهلران افتتاح شد/ بهره‌برداری یک مجتمع آب‌رسانی روستایی

طرح مجتمع گردشگری ساحلی دریاچه سد شهدای محرم دهلران افتتاح و از مجتمع  آبرسانی به روستاهای  سعادت دانشگر و عین السوله دهلران بهره‌برداری شد.

به  گزارش  ایسنا، منطقه ایلام، امروز با حضور «محمد نوذری» معاون سیاسی امنیتی استاندار مجتمع گردشگری ساحلی دویرج افتتاح شد .

این طرح با سرمایه گذاری ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال در سه فاز ایجاد شده و ۲۶ نفر اشتعال‌زایی خواهد داشت .

همچنین در این سفر مجتمع آبرسانی به روستاهای سعادت دانشگر و عین السوله دهلران به بهره برداری رسید .

این مجتمع با احداث خط انتقال ۱۸ کیلومتر و احداث یک باب مخزن به حجم ۳۰۰ مترمکعب اجرایی شده و برای تکمیل آن بالغ بر ۲۰۰۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است. 

به گزارش ایسنا، « محمد نوذری» در حاشیه افتتاح این طرح‌ها اظهار کرد: شهرستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی در بخش کشاورزی، نفت و گاز است و با توسعه این ظرفیت ها می توان شاهد توسعه کل استان بود .

وی گفت: امروز طرح های مهمی  در شهرستان در حوزه گازرسانی، آبرسانی و...در شهرستان افتتاح شد که نوید آینده‌ای درخشان برای شهرستان است .

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گاز در شهرستان به ۷۰ درصد رسیده است، گفت: با افتتاح طرح های آبرسانی به روستاهای شهرستان هم اکنون یک هزار و ۵۰۰ خانوار از آب شرب سالم بهره مند شدند .

نوذری تصریح کرد: طرح های مهمی در شهرستان دهلران در حال اجراست که در آینده می تواند برای استان زمینه اشتغال بسیاری از جوانان را فراهم کند .

ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دهلران  و  دیدار  باخانواد شهید عباس سرخی از دیگر برنامه‌های معاون استاندار ایلام بود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: