• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5490-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام:

کیفیت خدمات‌رسانی مسئولان بر طول خدمت آنها اولویت دارد

معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام با تاکید بر اینکه کیفیت خدمات‌رسانی مسئولان بر طول خدمت آنها اولویت دارد، گفت: رویکرد دولت استفاده از زنان در مدیریت هاست.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری» در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل بهزیستی استان ایلام با بیان اینکه کیفیت خدمات رسانی بر طول خدمات از سوی مسئولان اولویت دارد، اظهار کرد: مسئولان باید به گونه‌ای خدمت‌رسانی و عمل کنند که آثار خدمات آنها پس از خدمتگزاری مشهود باشد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام اضافه کرد: افرادی که در نظام اسلامی مسئولیت می‌گیرند باید برنامه مناسب برای پیشرفت جامعه داشته و مطابق با آن عمل کنند .

وی به آسیب‌های اجتماعی در استان اشاره کرد و گفت: این استان اگرچه در مجموع از نظر شاخص‌های اجتماعی در حد مناسبی است ولی در برخی از آنها نگرانی وجود دارد .

نوذری رویکرد دولت تدبیر و امید را استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت عنوان کرد و گفت: امیدواریم بانوان با مسئولیت‌هایی که به آنها داده می‌شود موجب تحول در جامعه شوند.

«زهرا همتی» نیز در مراسم معارفه خود به عنوان مدیر کل جدید بهزیستی استان ایلام ارتقا کیفیت خدمات، هوشمندسازی و نظارت مستمر بر فعالیت‌ها، توانمندسازی گروه‌های جامعه هدف، همگرایی با سایر نهادهای حمایتی و تعامل با آنها را از برنامه‌های جدید این سازمان برشمرد .

همتی اضافه کرد: ارزیابی آسیب‌ها و تدوین برنامه اقدام و عمل، تلاش برای بهبود وضعیت کارکنان و کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی از دیگر برنامه‌های بهزیستی ایلام در آینده است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: