• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-4893-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

افتتاح و کلنگ زنی 27 پروژه در ملکشاهیهمزمان با پنجمین روز از دهه فجر و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام ٢٧پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی با 25 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان ملکشاهی افتتاح یا  کلنگ زنی شد.

به گزارش ایسنا،منطقه ایلام، با افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای گل گل علیا و سفلی با ۲ میلیارد تومان اعتبار و ۸۰ انشعاب،۵۰ خانوار را از نعمت گاز خانگی برخوردار کرد.

راه سازی و آسفالت مسیر روستای "وَرِی" به طول 2هزار و 800 متر و با 500 میلیون تومان اعتبار دومین پروژه ای بود که توسط معاون استاندار ایلام به بهره برداری رسید.
💠پروژه پرورش شترمرغ با هزار قطعه جوجه پرواری و 75 قطعه شتر مرغ مولد با اشتغالزایی 4 نفر و اعتبار بیش از 700 میلیون تومان، پروژه دیگری بود  که امروز توسط نوذری به بهره برداری رسید.

معاون استاندار ایلام به همراه مدیران ارشد شهرستان ملکشاهی با حضور در امامزاده سیدمحمد ابوچماقین(ع) کلنگ گازرسانی به شهرمیمه و روستاهای نادرآباد، توت گوراب، خوشادول و بلوطستان را با اعتبار 52 میلیارد ریال بر زمین زد که قرار است با بهره برداری از این پروژه نزدیک به 600 خانوار از نعمت گاز شهری برخوردار شوند.


دیدار  با خانوده شهید کسعلی دربین؛ حضور در گلزار شهدای ارکواز، حضور در جشن مردمی انقلاب، افتتاح مرکز فوریتهای پزشکی مهر، کلنگ زنی ایستگاه پمپاژ شمار ٢انتقال آب به روستای امّا از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام به این شهرستان بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: