• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1992-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

ایستادگی ملت ایران؛ عامل ناکامی دشمنان انقلاب است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه انقلاب ملت ایران در بهمن ۵۷ که به رهبری فقیه جامع الشرایط روی داد، امید را در دل آزادیخوهان عالم زنده کرد، گفت: دنیای استکبار تمام تلاش خود را برای ناکام گذاشتن این انقلاب با به کارگیری شیوه‌های مختلف بروز جنگ تحمیلی، تحریم سیاسی و اقتصادی و انزوای بین‌المللی بکار گرفت ولی این ملت در مقابل سخت‌ترین شرایط ایستادگی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سردار «سید صادق حسینی» در اختتامیه سومین جشنواره ابوذر اظهار کرد: ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به محلی برای اجرای فرامین و خواسته‌های کشورهای غربی و بویژه آمریکایی‌ها تبدیل شده بود و از آن به عنوان ژاندارم منطقه برای پیاده کردن سیاست‌های سلطه گرایانه خود استفاده می‌کردند .

وی افزود: کشورهای استعماری و بویژه آمریکایی‌ها فکر می‌کردند با تجهیز رژیم وابسته پهلوی به سلاح‌های پیشرفته می‌توانند جلوی نهضت مردم را که از سال ۴۲ به رهبری امام راحل (ره) شکل گرفته بود را بگیرند ولی امام امت با نفس مسیحایی خود روح تازه‌ای در کالبد مردم ایجاد کرد و با روشنگری نسبت به جنایت‌های خاندان پهلوی رهبری نهضت را حتی از راه دور و در تبعید نیز به بهترین شکل ممکن در دست گرفت .

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام اضافه کرد: اقشار مختلف مردم با تاسی به رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به مقابله با عمال رژیم پرداخته و با پیروزی خود و نثار هزاران شهید نظام حاکم بر عرصه بین‌الملل را با چالش و بحران جدی روبرو و منافع آنان را بطور جدی به خطر انداختند .

حسینی گفت: دنیای استکبار تمام تلاش خود را برای ناکام گذاشتن این انقلاب با به کارگیری شیوه‌های مختلف بروز جنگ تحمیلی، تحریم سیاسی و اقتصادی و انزوای بین‌المللی بکار گرفت ولی این ملت در مقابل سخت‌ترین شرایط ایستادگی کرد .

وی عنوان کرد: امروز شاهد اوج بالندگی و انسجام نظام اسلامی هستم و بخش اعظمی از این موقعیت کنونی نتیجه هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و انسجام ملت است .

گفتنی است در پایان جشنواره ابوذر در ایلام از میان ۱۵۳ اثر ارسال شده به دبیرخانه ۱۱ اثر به عنوان برگزیده استانی و یک اثر برگزیده کشوری شناخته و از افراد منتخب تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: