• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-3393-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی:

واحدهای جهاددانشگاهی به سمت کارآفرینی حرکت کنند

معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی گفت: اولویت‌بندی صحیح  و خوب فکر کردن نتیجه‌ی هم‌اندیشی دلسوزانه برای تحقق کارآفرینی است که امیدواریم در همه‌ی واحدها محقق شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «بهروز بادکو» در جمع جهادگران جهاددانشگاهی واحد استان ایلام اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در استان‌ها، بر اساس رسالتی که بر دوش دارند باید کمک‌کار توسعه باشند.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در برخی واحدها با همت جهادگران و برنامه‌ریزی دقیق توانسته است به بهترین وجه به تسریع روند توسعه‌ی استان کمک کنند، گفت: اولویت‌بندی صحیح  و خوب فکر کردن نتیجه‌ی هم‌اندیشی دلسوزانه است که امیدواریم در همه‌ی واحدها محقق شود.

معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی کارآفرینی را مهم‌ترین نیاز جامعه‌ی امروز دانست و تصریح کرد: باید به گونه‌ای به اثرگذاری فعالیت‌های جهاددانشگاهی توجه داشت که تک‌تک اعضای این نهاد از کار خود احساس رضایت کنند.

معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی با اشاره به ضرورت حرکت جامعه علمی به سمت تبدیل علم به محصول، تجاری‌سازی علم را رسالت بزرگ جهاددانشگاهی دانست و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی هر استان باید بهترین و مشکل‌ترین موضوع قابل اجرا را انتخاب کند.

در ابتدای این دیدار سید غلامرضا حسینی سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گزارشی از وضعیت استان و پتانسیل‌های واحد ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، بهروز بادکو در سفر یک روزه‌ی خود به ایلام از بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی واحد استان ایلام بازدید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: