• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-792-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

در برنامه‌های دهه‌ی فجر به نشاط اجتماعی توجه شود

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام بر برگزاری هر چه مردمی‌تر برنامه‌های دهه‌ی فجر تاکید کرد و گفت: باید در این برنامه‌ها به نشاط اجتماعی توجه شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری» در گردهمایی فرمانداران شهرستان‌های استان اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش از انقلاب، هیچ نظریه‌پرداز سیاسی پیروزی انقلاب را پیش‌بینی نمیکرد اما رهبری امام خمینی(ره) و حضور مردم در صحنه این حادثه عظیم را رقم زد .

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در طی این 40 سال طوفان های زیادی را پشت سر گذاشته و امروز به یک درخت تناور تبدیل شده است، گفت: فرمانداران به عنوان سیاست گذاران برنامه های دهه فجر، این دهه را به خوبی مدیریت و برنامه ها و سیاست های دولت را برای مردم تبیین کنند .

نوذری خواستار فعالیت بیشتر روابط عمومی های ادارات در امر اطلاع رسانی شد و ادامه داد: به هر میزان ارتباط بین دستگاه ها و مردم قویتر باشد، مردم اعتماد بیشتری پیدا می کنند که این امر از طریق روابط عمومی فعال تحقق می یابد .

وی خواستار مردمی شدن برنامه های دهه فجر شد و گفت: در برگزاری جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب به نشاط اجتماعی، جذابیت و تنوع برنامه‌ها توجه بیشتری شود .

معاون استاندار ایلام در پایان خواستار برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن شد و خاطرنشان کرد: فرمانداران زمینه حضور چشمگیر مردم را در راهپیمایی 22 بهمن فراهم کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: