• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2391-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

مهلت صدور کارت الکترونیکی مرزنشینان ایلامی تا پایان سال تمدید شد

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: آخرین فرصت تمدید صدور کارت الکترونیکی مرزنشینان این استان پایان سال جاری است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «جمیل شوهانی» اظهار کرد: جمعیت مرزنشینان استان ایلام 217 هزار و 759 نفر است که در شهرستان‌های دهلران، مهران، ملکشاهی و بخشی از شهرستان ایلام ساکن هستند که مشمول بهره‌مندی از امتیازات کارت مرزنشینی می‌شوند .

وی با اشاره به اینکه هم اکنون هشت تعاونی مرزنشین در استان ایلام فعال است، افزود: کارت‌های مرزنشینی مزایایی دارد و در راستای حمایت از ساکنان مناطق مرزی و همچنین ایجاد فرصت‌های شغلی و رونق کسب و کار صادر شده و دارندگان این کارت‌ها اجازه دارند سالانه به ازای هر نفر تا سقف 130 دلار کالای مجاز وارد کشور کنند .

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام تاکید کرد: مهلت ثبت‌نام کارت الکترونیکی مرزنشینان مهرانی پایان آذر ماه سال جاری تعیین شده بود که در راستای فرصت سازی برای متقاضیانی که به هر دلیل موفق به تکمیل پرونده نشده بودند این زمان تا آخر سال 96 تمدید شد .

شوهانی یادآور شد: تمامی مرزنشینانی که نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان حداکثر تا پایان امسال اقدام نکرده باشند بعد از تاریخ مذکور فاقد سهمیه ارزی خواهند بود و از مزایای آن برخوردار نمی‌‌شوند .

وی همچنین در پایان گفت: دارندگان کارت الکترونیکی مرزنشینان حق واگذاری کارت خود به اشخاص دیگر برای استفاده از مزایای آن را ندارند .

هم اکنون تعداد هشت تعاونی مرزنشین در استان ایلام فعال است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: