• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2293-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس دانشگاه ایلام خبر داد:

تدوین آیین‌نامه استفاده از فرصت‌های مطالعاتی در حوزه صنعت و فناوری

رئیس دانشگاه ایلام از تدوین آیین‌نامه استفاده از فرصت‌های مطالعاتی و پژوهشی اعضای هیأت علمی در حوزه صنعت و فناوری خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «محمد علی‌اکبری» در جلسه هم اندیشی دانشگاه و صنعت در پالایشگاه گاز استان،  با اشاره به تدوین آیین‌نامه استفاده از فرصت‌های مطالعاتی و پژوهشی اعضای هیأت علمی در حوزه صنعت و فناوری، برای حضور اساتید دانشگاه در شرکت‌های زیر مجموعه ی وزارت نفت اعلام آمادگی کرد.

 وی خواستار مشارکت شرکت پالایش گاز ایلام در برگزاری همایش‌ های علمی ملی و بین‌المللی دانشگاه ایلام به ویژه دومین همایش بین‌المللی گرد و غبار شد و ضمن اعلام آمادگی جهت هدایت پایان‌نامه‌های تحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای حل مسائل جامعه، گفت:اعلام اولویت‌های پژوهشی و نیازمندی‌‌های تحقیقاتی شرکت پالایش گاز کاری مطلوب است و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه برای انجام آزمایشات مورد نیاز صنعت خدمت‌رسانی خواهد کرد.

مهندس «شهریار داری‌پور»، مدیر عامل شرکت پالایش گاز نیز بر استفاده از پتانسیل‌ های موجود در دانشکده نفت و گاز و فنی و مهندسی دانشگاه ایلام و اعلام آمادگی جهت حضور دانشجویان به عنوان کارآموز و همچنین حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه به منظور شناسایی مشکلات و چالشهای عملیاتی شرکت و ارائه راهکارهای عملی در قالب پروژهای پژوهشی تأکید کرد.

در ادامه هیأت دانشگاه از بخش‌های مختلف شرکت پالایش گاز بازدید کرد و در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های توسعه واحدهای مختلف قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: