• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-2790-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

اخاذ مامورنما در دهلران دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان ایلام از شناسایی و دستگیری اخاذ و کلاهبردار مامور نما در شهرستان دهلران خبر داد 

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس، سردار "نورعلی یاری" اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اخاذی و کلاهبرداری توسط یک مامور نما، مراتب بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان دهلران قرار گرفت .

وی در ادامه افزود: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با هماهنگی مقام قضایی و دستور ویژه دادستان و دادیار شعبه دوم دادسرای عمومی انقلاب شهرستان دهلران، پلیس به سرعت وارد عمل و با انجام عملیات پیچیده و کارهای اطلاعاتی شبانه روزی موفق شد مخفیگاه کلاهبردار مورد نظر را در یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی کنند .

فرمانده انتظامی استان ایلام اضافه کرد: متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی داده شد .

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در امر اخاذی، کلاهبرداری، جادادن خود به عنوان پلیس و استفاده از لباس ناجا فعالیت داشته است .

یاری گفت: در حال حاضر 15 پرونده علیه این کلاهبردار تشکیل شده است اما بر اساس تحقیقات در دست انجام، شواهد و مدارک موجود، تعداد این اخاذی‌ها و کلاهبرداری‌ها بسیار زیاد است و منتظریم شاکیان آن طرح شکایت کنند .

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان تصریح کرد: پرونده کلاهبردار دستگیر شده در شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دهلران نزد قاضی مربوطه جناب آقای امین نادی مفتوح و درحال رسیدگی است و شکات جهت اخذ شکایت با ارائه مستندات به شعبه مورد نظر مراجعه کنند

ضمناً در جهت حفظ حقوق بزه دیدگان در اجرای مقررات ماده ۹۶  بند ب قانون آیین دادرسی کیفری تصویر متهم برای آگاهی بزه دیدگان و طرح شکایت و یا اقامه دعوای خصوصی منتشر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: