• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-4093-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل آموزش و پرورش استان:

بسیاری از هجمه‌ها و مطالب علیه صندوق فرهنگیان خلاف واقع بود

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: توسعه مشارکت همگانی بهترین فرصت برای برون رفت از مشکلات جاری آموزش و پرورش است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «علی بیرانوند» در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان ایلام اظهار کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان یک نهاد خصوصی است که خدمات و اقدامات خوبی برای فرهنگیان انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه هجمه‌ها و مطالب خلاف واقع علیه صندوق را از عوامل افت جایگاه این صندوق دانست و افزود: ورود صندوق ذخیره به بورس موجب افزایش ارزش افزوده سهام این موسسه خواهد شد و امیدواریم صندوق موفق به ورود به بورس شود .

بیراوند اضافه کرد: مدیران و روسای ادارات شرایطی فراهم کنند تا از ظرفیت بند«ه» تبصره 9 قانون بودجه سال 96 مبنی بر شناسایی فضاهایی که امکان تجاری سازی دارند بیشترین استفاده را جهت ایجاد درآمد اختصاصی به عمل آورند .

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام توسعه مشارکت همگانی را بهترین فرصت برای برون رفت از مشکلات جاری آموزش و پرورش دانست و ضمن تاکید بر تاثیرگذاری رویکرد تربیتی در آموزش و پرورش، عنوان کرد: یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش توجه به مسائل تربیتی و اخلاقی دانش ‌آموزان است.

وی تصریح کرد: روسای آموزش و پرورش تمام برنامه‌های خود را با رویکرد تربیتی تدوین کرده و از تمام ظرفیت‌های مادی و معنوی در جهت رسالت خطیر تربیت نسل جوان و نوجوان گام بردارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: