• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-11290-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

همزمان با دهه فجر

پرداخت کمک ‌هزینه خرید جهیزیه به بیش از ۲۰۰ زوج مددجوی ایلامی

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام از پرداخت کمک ‌هزینه خرید جهیزیه به بیش از ۲۰۰ زوج مددجوی این استان در دهه فجر خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «ضیاء رضایی» اظهار کرد: پرداخت جهیزیه به نیازمندان یکی از چند برنامه این نهاد در دهه فجر امسال است که در کنار سایر برنامه‌های این نهاد اجرایی می‌شود .

وی با بیان اینکه به هر یک از این نوعروسان دو میلیون تومان کمک‌هزینه خرید جهیزیه به‌صورت نقدی پرداخت می‌شود، افزود: افراد خیر و نیکوکار نیز در پرداخت کمک‌هزینه‌های خرید جهیزیه مددجویان مشارکت می‌کنند .

مدیر کل کمیته امداد ایلام با اشاره به اینکه بیش از 700 نوعروس نیازمند و مددجوی موردحمایت کمیته امداد استان ایلام از ابتدای امسال تاکنون از این نهاد کمک‌هزینه خرید جهیزیه دریافت کرده‌اند، گفت: میزان کمک‌هزینه پرداختی به نوعروسان نیازمند کمیته امداد استان ایلام در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است .

وی تصریح کرد: این میزان جهیزیه پرداختی از محل اعتبارات کمیته امداد، مشارکت خیران، کمک‌های مردمی و همچنین کمک‌های حامیان طرح اکرام، تأمین و به این نوعروسان پرداخت‌ شده است .

رضایی ارائه خدمات مشاوره‌ای، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای تحکیم ازدواج و آموزش مهارت‌های زندگی به مددجویان را از دیگر خدمات این نهاد به زوج‌های مددجو برای استحکام زندگی آن‌ها برشمرد .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام عنوان کرد: در طول سال به آن دسته از مددجویان و زوج‌هایی که دارای مشکلات مالی خاص باشند نیز تا سقف 5 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه کارگشایی پرداخت می‌شود


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: