• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-11090-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

جلب اعتماد مردم موجب امنیت اجتماعی می‌شود

فرمانده یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه پلیس حاکم مردم نیست بلکه خدمت‌گذار مردم است، گفت: جلب اعتماد مردمی باعث ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه می‌شود .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «محمد علیزمانی» در جمع پلیس‌های افتخاری این یگان با تاکید بر اینکه پلیس اکنون به دنبال جلب اعتماد عمومی و ارتقای امنیت اجتماعی در جامعه است، اظهار کرد: وظیه اصلی پلیس پاسخگویی به مردم و جلب اعتماد عمومی است .

وی با بیان اینکه توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین موهبت‌های الهی است، افزود: نیروی انتظامی از بازوان قوی انقلاب در حراست و پاسداری از ارزش‌های انقلابی و اسلامی است و به جرأت می‌توان گفت نقش نیروی انتظامی در تولید و تثبیت امنیت بی بدیل، هوشمندانه و مقتدرانه است .

فرمانده یگان ویژه استان ایلام با تاكيد بر اينكه حضور پليس بايد مايه دلگرمي و آسايش و آرامش مردم بوده و لرزه بر اندام مجرمان و مخلان نظم عمومي بياندازد؛ عنوان كرد: عزت و اقتدار پليس در گرو قانونمدي، زيبندگي به اخلاقيات و معنويات و رعايت حقوق شهروندي است .

علیزمانی در ادامه ضمن محکوم کردن ناهنجاری‌های اخیر چند شهر کشور، تصریح کرد:دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب با انواع مکر و حیله، دخالت‌های نظامی، اقتصادی و نفوذ‌ فرهنگی برای ضربه زدن به انقلاب از هیچ امری کوتاهی نمی‌کند و اگر دشمن اقدامی علیه کشور انجام نمی‌دهد قطعا قادر به انجام آن کار نیست .

وی پليس را خادم صديق و ولايتمدار ملت و نظام اسلامي عنوان كرد و گفت: خوشبختانه و به حول قوه الهي یگان ویژه مردانه در برابر هنجارشکنان ایستاد و در بسیاری از مواقع شاهد جان فشانی و ایثارگری‌های کارکنان این نیروی خدوم هستیم .

فرمانده یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان ایلام بصیرت ملت ایران در میان هجمه‌های تبلیغاتی دشمن در حوادث اخیر را قابل ستایش دانست و بیان کرد: بصیرت مردم و درایت نیروی انتظامی دو عامل بسیار مهم در خنثی سازی توطئه اخیر دشمنان بوده است .

به گزارش خبرگزاری پلیس ایلام، علیزمانی ضمن تشكر و قدرداني از پليس‌های افتخاری بیان کرد: پليس با توكل بر خدا، شرافتمندانه و زير پرچم ولايت فقيه پاسدار آرامش و امنيت مردم است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: