• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-4694-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان:

سینمای ملکشاهی به زودی راه‌اندازی می‌شود

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکشاهی گفت: برای راه‌اندازی سینما در این شهرستان ٢ میلیارد ریال تخصیص یافته و این فضای فرهنگی به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

باتوجه به تخصیص اعتبار برای ساخت و راه اندازی سالن سینما در ارکواز ملکشاهی به نظر می رسد این شهرستان١٨هزار نفری در اول صف استانی احداث سینما قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیروس ذوالفقاری» با اعلام شروع عملیات اجرا و احداث نخستین سالن سینما در ملکشاهی، اظهار کرد: با تغییر و متناسب سازی ساختمان فعلی آمفی تئاتر شهر ارکواز، بزودی سالن سینما ملکشاهی راه‌اندازی می‌شود .

وی گفت:  با تاکید فرمانداری و پیگیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای این پروژه به عنوان یکی که از مطالبات مردم و به خصوص جوانان این شهرستان، ٢ میلیارد ریال تخصیص یافته است .

مدیرفرهنگ و ارشاد اسلامی ملکشاهی خاطر نشان کرد: سالن آمفی تئاتر ارکواز ملکشاهی با ظرفیت ١٧٠ نفر امکان مناسبی برای افزایش کاربری و ایجاد سینما است که با توجه به تخصیص اعتبار در کوتاهترین زمان ممکن تجهیز و متناسب سازی و به عنوان یک سالن سینما استاندارد افتتاح می شود.

ملکشاهی به عنوان یکی از شهرستان های دهگانه استان ایلام شامل دو بخش گچی و چمزی ، سه شهر ارکواز ، دلگشا و مهر و ٢٦ روستا مانند دیگر نقاط استان ایلام از حیث امکانات و شاخص‌های فرهنگی با کاستی مواجه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: