• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-4194-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

روایت چشم شیشه‌ای از فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام

مجموعه‌ی کانون به روایت چشم شیشه ای که عملکرد تصویری چند برنامه مهم کانون استان را از فروردین سال 95 تا آذر 96 در بر دارد تدوین شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان، مجموعه‌ی کانون به روایت چشم شیشه‌ای عملکرد تصویری چند برنامه مهم کانون استان را از فروردین سال 95 تا اذر 96 را نشان می‌دهد.

این مجموعه که ویژه برنامه‌هایی مانند جشنواره قصه گویی ،اردوهای فرااستانی ،جشنواره داول ،هفته ملی کودک ،برنامه سلامت بچه ها ،قصه گویی صوتی ،کتاب‌خوانی صوتی ،افتتاح مرکز فراگیر و ویژه برنامه حمایت از کودکان مناطق زلزله‌زده را در بر دارد  قرار است در اختیار مسئولین استانی و کشوری قرار گیرد .

بر اساس این گزارش پیش از این نیز در کانون ایلام در راستای احترام به مخاطب  دسترسی به اهداف و برنامه ها و فعالیت‌های کانون ، بروشور ویژه معرفی کامل کانون استان ایلام در 5000 نسخه منتشر شده است.

این بوروشورمکتوب تاریخچه  و سیرصعودی جایگاه فرهنگی و سازمانی  کانون استان را همراه با معرفی مراکز،معرفی کارکنانی که در مراکز به بچه ها خدمت می کنند ،نشانی و تلفن مراکز ،معرفی کلی و جزیی فعالیت ها و برنامه ها،معرفی بخش فروش و کانون زبان ،معرفی کتابخانه های سیار روستایی و پستی،سایت ها و تصویر مراکز سراسر استان را در بردارد و به مخاطب این امکان را می‌دهد که با کانون آشنایی بیشتری داشته باشدو کلیات و جزییات این دستگاه فرهنگی را بهتر بشناسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: