• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-4094-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد:

توزیع 2400 جلد کتاب بین دانش‌آموزان مدارس عشایری ایلام

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام از توزیع 2400 جلد کتاب با موضوعات مختلف برای گروه سنی کودک ونوجوان را در اختیار مدارس عشایری و مدارس همکار طرح کانون مدرسه خبر داد.

«حبیب الله بخشوده» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: هدف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فراهم‌سازی امکان بهره‌مندی عموم کودکان ونوجوانان از فعالیت‌ها ومحصولات کانون است.

وی با بیان اینکه  تعداد 2400 جلد کتاب  جهت استفاده  و بهره‌مندی دانش‌آموزان طرح کانون مدرسه از کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان به  کتاب خانه های مدارس مخاطب طرح  (26 مدرسه) و مدارس عشایری اهداء شده است، هدف از این فعالیت را تامین عدالت فرهنگی و ارتقاء سطح دانش و آگاهی اعلام کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام تصریح کرد: هدف از این فعالیت  ترویج و توسعه کتاب خوانی در میان کودکان ونوجوانان و تقویت وتحکیم انگیزه های درونی کودکان ونوجوانان در فرایند خواندن عنوان کرد.

بخشوده با تقدیر از همکاری آموزش و پرورش استان ایلام گفت: دو دستگاه فرهنگی آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در استان ایلام تاکنون نیز همکاری نزدیکی داشته‌اند و با اجرای تفاهم نامه هایی مانند طرح کانون مدرسه و... به این ارتباط تداوم بخشیده‌اند.

وی تصریح کرد: بیست و دو مرکز فرهنگی هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در سراسر استان به صورت ثابت ، سیار و پستی به بچه های ایلامی خدمات فرهنگی ادبی هنری ارائه می‌دهند.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: