• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3991-5
  • خبرنگار : 920415
  • منبع خبر : گزارش

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

سالانه 16 هزار خودرو جدید وارد استان می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام: سالانه 16 هزار خودرو وارد استان می شود و همین نشان می دهد که باید در مقوله ترافیک چاره اندیشی جدی و آینده نگرانه صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، احمد کرمی در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری های استان ایلام گفت: 70 درصد جمعیت استان در شهرها زندگی می کنند و بقیه ی 30 درصد نیز به صورت غیر مستقیم از خدمات عمران شهری متأثر می شوند.

وی با بیان ضرورت بهره گیری از نظرات نخبگان و صاحب نظران دانشگاهی، اجتماعی و فرهنگی گفت: تقویت فضای سبز، ترافیک و سیما و منظر شهری اولویت های اصلی حوزه ی شهری استان ایلام است.

کرمی تأکید کرد: سالانه 16 هزار خودرو وارد استان می شود و همین نشان می دهد که باید در مقوله ترافیک چاره اندیشی جدی و آینده نگرانه صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، خاطرنشان کرد: سازمان همیاری شهرداری ها ظرفیت سازی خوبی انجام داده است و با توجه به نگاه ویژه ای که استاندار به حوزه عمران شهری دارند با تقویت تعامل دو سویه سازمان همیاری و شهرداری های استان به برطرف شدن پاره ای مشکلات عمران شهری بیش از گذشته امیدواریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: