• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3691-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل خبر داد:

حضور فعال میراث فرهنگی ایلام در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تهران

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام از حضور فعال این اداره کل در یازدهمین  نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد .

به گزارش، منطقه ایلام،«عبدالمالک شنبه‌زاده» اظهار کرد: با توجه به اینکه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در تاریخ 3 الی 6 بهمن 96 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود استان ایلام نیز همانند سال های گذشته با تمام امکانات موجود در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران به منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان حضور می‌یابد.

 وی ادامه داد:  هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری ایران و متنوع کردن حضور بخش خصوصی است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان ایلام نیز با معرفی موسیقی آیینی سنتی و نمایش صنایع دستی شاخص استان، سوغات و خوراکی‌ها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری، دمنوش‌های ویژه استان و ... در این نمایشگاه حضور می یابد.

شنبه‌زاده با اشاره به اینکه هدف از شرکت در این نمایشگاه معرفی هر چه بیشتر پتانسیل های گردشگری و صنایع دستی استان به هموطنانمان است افزود : علاوه بر این با بخش خصوصی شامل دفاتر خدمات گردشگری و صنایع دستی استان برای حضور فعال در این نمایشگاه ، هماهنگی های لازم به عمل آمده است .

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام یادآور شد : در نمایشگاه بین المللی تهران، استان ایلام 4 غرفه اختصاصی در اختیار دارد که پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود .  

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: