• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-8890-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مشارکت موسسه‌ی خیریه "فاطمه زهرا" در ساخت 145 مسکونی در ایلام

نشست همکاری تعاملی بین مدیران کمیته امداد استان ایلام و مدیر موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا‌(س) تهران درزمینهٔ کمک به نیازمندان این استان ظهر امروز در محل اداره کل کمیته امداد استان ایلام برگزار شد .
به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «ضیاء رضایی» مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در این نشست اظهار  کرد: موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) تهران از 8 سال گذشته در مناطق محروم استان ایلام در حال خدمت‌رسانی به نیازمندان است و به‌منظور تسهیل در خدمات در این استان نمایندگی هم دارد.

وی گفت: این موسسه در سال‌های گذشته درزمینه‌ی ساخت مسکن برای نیازمندان، پرداخت کمک‌هزینه خرید جهیزیه، تهیه کالاهای موردنیاز مددجویان و مواردی دیگر همکاری‌های خوبی با این نهاد داشته است .
رضایی بهره‌گیری از کمک‌های خیّرین و مؤسسات خیریه در دستگیری از نیازمندان را از مهم‌ترین اولویت‌های این نهاد عنوان کرد و گفت: کمیته امداد در این زمینه دست همه نیکوکاران و خیران را به گرمی می‌فشارد .
«حسن کافی» مدیر موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) نیز در این نشست گفت: تعداد 145 واحد مسکونی در سالهای گذشته با همکاری کمیته امداد و موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا س» تهران برای مددجویان نیازمند و فاقد مسکن در مناطق محروم هلیلان، زرین‌آباد و دره شهر ساخته‌شده که در این زمینه 290 میلیون تومان توسط این موسسه هزینه شده است .
وی افزود: این موسسه خیریه علاوه بر این کمک‌ها، تهیه جهیزیه برای زوجه‌ای مددجو، سرپرستی از ایتام، راه‌اندازی طرح‌های اشتغال‌زایی، تهیه مواد خوراکی و همچنین تهیه آبگرمکن گازی به تعداد 115 دستگاه برای نیازمندان این استان را در کارنامه خود دارد .
وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در این استان توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان است افزود: در این زمینه حتی با پرداخت تسهیلات شش میلیون تومانی هم توانسته‌ایم در این استان شغل ایجاد کنیم .
مدیر موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) به برنامه‌های سال جاری این موسسه در همکاری با کمیته امداد استان ایلام اشاره کرد و گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با مدیران این نهاد داریم این موسسه امسال در احداث 30 واحد سرویس بهداشتی برای مددجویان این نهاد مشارکت خواهد کرد .
کافی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه تهیه 20 مورد جهیزیه به ارزش 34 میلیون تومان و کمک به تکمیل یک مجتمع مسکونی 6 واحدی برای مددجویان شهر ایلام به میزان 60 میلیون تومان و مشارکت در ساخت سه واحد مسکونی برای نیازمندان شهرستان ایوان ازجمله دیگر خدمات این موسسه به مددجویان این استان خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: